| samiZiciPompier a întrebat:

Cum va dati seama cand o fata e fata si un baiat e baiat?
Poate vi se pare ciudat ca intreb, dar o zic la modul serios.

Adica am vazut o persoana cu cap de baiat si corp de fata (sani).
Intr-o alta zi o fata (judecand dupa corp)... dar cu cap de baiat (mustata).

Sa zicem ca imi caut o fata pentru relatie.
Sunt putin derutat si am nevoie de sfatul vostru sad

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Pe scurt... Daca esti o persoana ok cu o gandire sanatoasa si heterosexuala, vei intalni persoane normale, femei feminine cu orientare heterosexuala.

E trist si nebunesc sa ajungem sa traim astfel de vremuri cu tot felul de schimbari sexuale si nu numai.

9 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

O întreb ce pronume folosește. Dacă îmi răspunde cu orice altceva in afara de "ce dracu' de pronume visezi?" plec mai departe. Nu mă mai interesează dacă e fată-fată, băiat-băiat, fată-băiat, băiat-umeraș-reptilă, sau whaterver the f¹¹ck else.

| UnchiulRamiz a răspuns:

Salut! Pai e simplu, baiatul cu tate era transexual si travestitul fata cu mustata. Eu asa am inteles! Transexualul are penis laughing

| johnnny123 a răspuns:

Și ți se întâmplă chiar atât de des să întâlnești persoane cărora nu poți să le ghicești sexul?

Și chiar dacă întâlnești, în ce fel te afectează asta pe tine? Cred că sunt suficiente fete care au și corp și cap de fată. Ce ar fi să alegi dintre ele?

| Mindfulness a răspuns:

La fete/femei marul lui Adam nu prea se vede,la bărbați,travestiți, transsexuali se vede mai proeminent, plus că au mâini mari, venele mai proeminente, spatele mai dezvoltat.

Bula
| Bula a răspuns:

O trimiti la analize (de fertilitate feminina).

| Dismally a răspuns:

Daca tu cauti o fata vezi si tu una care arta ca o fata 100%, cu restul nu-ti bate capul, cui ii pasa ce sunt? big grin

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Intrebi: Cum te cheama?

Voila.

Multi barbati au sani din cauza ca-s grasi.
Multe femei au mustata din cauza PCOS ai alte probleme.

| gabicoo a răspuns:

Clar: Idealul tău în viață/E femeia cu mustață.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai exista si un al 3-lea sex, cand nu poti sa-ti dai seama din prima ca-i fata sau baiat din experior si nici daca te uiti la ce au in pantaloni, fiindca-i posivil sa aiba din nastere ambele organe sexual.
Acesti oameni se numesc hermafroditi sau intersex.

In unele tari din lume, a aparut pe cardul de identitate si pasaport, un al 3-lea semn pentru sexul "neutru", in care cei care sunt nascuti cu ambele organe sexuale sa-l poata marca.