| ruzycciocolata a întrebat:

Cum vi se pare povestea lui Canan?

4 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Este un serial interesant! happy Saracaa Canan! Priinn cate a trecut...mai aless cu violul! Nu a putut sa fiiee cuu cell pe care il iubestee! Sii nu a putut sa-si creasca fetitzaa! Estee o povestee impresionantaaaa! happy Meriitaaa urmariitt filmull! happy Fundaa?:X

| BeatriceBeebe a răspuns:

Hm...asa-si-asa.pana acum big grin laughing Dar e enervanta ca ii da cu picioru' lu' Selim (sau cum il cheama p-ala cret thinking) big grin

| criss14criss a răspuns:

Interesanta...ma intreb cum se va termina? Oricum cred ca serialul asta a captat atentia tuturor;

| ella16_4824 a răspuns:

Frumoasa chiar imi place nu am pierdut nici un episod pana acum