| loredanarotariu a întrebat:

Cunoasteti cabinete de psihoterapie in Iasi?

Răspuns Câştigător
| catalinadascalu a răspuns:

Buna ziua,

Numele meu este Catalina Dascalu - psihoterapeut sub supervizare. Mi-ar face placere sa discutam mai mult despre nevoia ta de autocunoastere. Ma poti contacta pe adresa de email catalina. dascalu@gmail. com. Te astept.

4 răspunsuri:
| loredanarotariu explică:

Nu am nevoie de control neuroclinic... scopul cautarii mele este o consiliere comportamentala. Vreau sa experimentez "mersul la psiholog".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La policlinica mare ai fost? sau la policlinica industriala stiam ca este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mă numesc Ceornea Ana-Maria şi sunt psihoterapeut sistemic de cuplu şi familie în formare. Mă poţi contacta la cabinetul meu din str. Smârdan nr. 58, pe adresa de mail pe anaceornea@Yahoo.com sau la nr. de telefon 0749 307590 pentru detalii sau o eventuală programare. Mulţumesc. Aştept, când tu vei decide, contactul tău. O zi liniştită!

| mikilaina a răspuns:

Buna dimineata, Cu toate ca nu cunosc o cabinet de psihoterapie din Iasi doresc sa va comunic ca exista terapeuti care ofera consiliere psihologica online. Astfel, stand confortabil la dvs. acasa puteti beneficia de sprijinul si indrumarea unui terapeut. Puteti accesa site-ul www.topexperti.ro - este o platforma de comunicare care ofera un astfel de serviciu, si in plus aici gasiti articole scrise pe experti in psihologie care va pot ajuta sa va intelegeti mai bine starea de spirit. Va doresc multa sanatate si liniste interioara