| AdrianaEvaAdriana a întrebat:

Curând m-am despărțit de iubitul meu și m-am mutat din nou la mama, am fost 8 luni împreună și sunt și însărcinată, am 4 luni de sarcina. Am 27 de ani, mama e cea mai importanta pentru mine acum și bebe doar ca mama vrea să aibă grija sa nu fac efort în timpul sarcini.Ce pot face în asemenea situație în care m-am despărțit de iubit și sunt însărcinată? Cum sa o asigur pe mama ca sunt bine?

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Dă-l în judecată ia-ți dreptul care ți-l meriți al copilului și al tău. Fiindcă un copil nu crește cu aer. Un copil înseamnă o responsabilitate o asumare foarte mare sa fi părinte de copii nu este o joacă și o glumă. Acolo este un suflet o inimă nevinovată indiferent ce ați făcut voi doi... acel copil este nevinovat cu Adevărat 100%la100% și nu merită să suporte acel copil neresposabilitatea unui nenorocit... ia-ți drepturile părintești care le meriți și tu și copilul care îl aduci tu pe lume și îi dai viață, inimă, suflet pe lumea asta ca să poți să-l crești sănătos, frumos alături de mama ta fiindcă doar mama ta te poate ajuta să-l poți crește nu este de joacă cu un copil.