| Deppx3 a întrebat:

Daca ar fi sa alegi intre tata si mama pe cine ai alege?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Dintre părinţi nu cred că poţi alege.
Într-adevăr, sunt diferite criterii în diverse familie care chiar te fac să te ghidezi spre un anume părinte (băutură, violenţă, neglijenţă). Dar dacă părinţii tăi sunt ok, nu văd de ce ar trebui să alegi pe unul dintre ei, având în vedere că ambii ţi-au dat viaţă.

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mama, din motive personale.

| ɹαℓυ a răspuns:

Mama.

| ywar a răspuns:

Mi-e teama ca e ca si cum ar trebui sa alegi intre mana stanga si mana dreapta. Din pacate nu oferi detalii dar probabil ca o exista o suferinta si in sufletul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am ales pe tata si pe mama am dat-o dracului acolo unde e. Mama mea nu m`a iubit niciodata, doar tata mi-a tinut parte, tata m-a facut barbat, tata m-a educat (cazul meu, poate al tau e invers). Mama doar mergea pe centura. Si nu mi-e rusine sa spun adevarul!

| Deppx3 explică (pentru anonim_4396):

Felicitari tatalui tai pentru efortul depus de mama si de tata!

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Nu as vrea sa o pierd nici pe mama, nici pe tata, tin la amandoi la fel de mult, si daca e sa aleg, as merge si la mama si la tata