| GabrielaCriss a întrebat:

Daca bunica iti spune ca nu ar trebui sa fi fata ci sa fi baiat ce inseamna ca nu ar fi trebuit sa ma nasc fata sau de ce dumnezeu m-a trimis fata si nu baiat?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Bunica ta e batrana si nu mai gandeste rational.

| Mahima a răspuns:

Este doar o simpla vorba, eventual negandita.Tu ai fost menita sa fii fata, sa detii personalitatea si trupul pe care il ai. Poate ai defecte, poate ai calitati insa asta esti. Bucura-te de tine si de viata, lasa restul vorbelor in spate(chiar daca sunt spuse de oameni varstnici).Nu conteaza decat sa te simti tu bine in pielea ta.

| ksuper31 a răspuns:

Probabil a vrut sa zica sa fii mai baietoaica, probabil.Sau poate ca William are dreptate...
Succes!

| Felys a răspuns:

Probabil si-ar fi dorit un nepot, toti inainte de nastere isi dau cu parerea, apoi se resemneaza, important este sa fie sanatos copilul indiferent de sex

| sofisis a răspuns:

A zis-o probabil pentru ca esti mai activa si mai baietoasa. Si eu am zis de multe ori persoanelor din jurul meu ca trebuiau sa fie sexul opus, pentru ca aveau un comportament mai apropiat de sexul opus. Nu este o jignire si cu siguranta bunica ta te iubeste foarte mult. Este mai mult o vorba spusa in gluma, la misto.