| SerenaSmiley a întrebat:

Daca e sa iesiti pe afara cu un prieten (nu iubit, prieten cu care va intelegeti bine) de sex opus ati accepta sa va pupe pe obraz? Ati avea vreo problema daca sa il pupati si voi pe obraz?

Motivati raspunsul pe care l-ati dat.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ar fi o problema, pentru ca a pupat multe penisuri inainte si e cam dezgustator sa ma pupe pe fata.

| express11 a răspuns:

Pe obraz nu trebuie neaparat sa fie iubit.nu te-ai mai pupat cu cunostintele, sau prietenii pe obraz? ma refer la amici.este ceva amicitial.

| BiuL a răspuns:

Eu ma pup cu amicii pe obraz cand ne vedem sau ne despartim, gen un fel de salut. In alte situatii mi s-ar parea ciudat.

| Jipa95 a răspuns:

Why not. Adica nu vad care ar putea fi problema.

| SkyPilot a răspuns:

Un pupic pe obraz nu inseamna nimic si nu obliga cu nimic. Dar sa fie prietena, cineva pe care cunosc de o vreme si in care am incredere, nu una care abia m-a cunoscut de o ora si sare la pupat.

| RaraSeeDY a răspuns:

Pai mai intotdeauna ies cu amicele pe afara... Da este ceva normal sa o pupi sau sa te upe pe obraz cand va intalniti, cand plecati sau asa in timpul plimbarii!
Daca iti este prietena foarte buna (ca o sora/ca un frate) Este o afectiune de prieteniewinking

| Your5angel a răspuns:

Da, sigur! E ceva normal. Prietenii sunt prieteni, cand te saruti pe obraz, arati ca ii esti prietena, nu iubita, in caz ca nu ai sentimente pentru dansul! happy
De cele mai multe ori, dupa astfel de situatii, el poate sa inceapa sa te placa, iar prietenia se dezvolta in ceva mai mult! O sa vezi tu ce se va intimpla! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? ^-^

| Nicole9002 a răspuns:

Nu nu este nimic ciudat este ceva prietenesc daca este cel mai bun prieten il poti trata ca pe o sora / frate

| Arven a răspuns:

Mie mi se pare destul de normal ca un prieten sa te pupe pe obraz, e ceva prietenesc ( parerea mea) :*