| anoon a întrebat:

Daca esti insarcinata in 2 luni, cand stai jos, pe scaun, se pot forma colacei la burta sau poti sa-ti sugi burta?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Nu, nu se formeaza nimic din cauza asta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 2 luni de sarcina, in functie de conformatia corpului, nici nu se vede burtica.

| DeeaV a răspuns:

Daca esti insarcinata, iti mai faci griji pentru un colacel? Nu iti suge burta pentru ca iti faci rau singura si nu te oxigenezi suficient iar apoi risti sa te ia dureri de cap si ameteli. La 9 luni ce o sa mai faci? Comporta-te normal, o burtica nu a omorat pe nimeni. Dar daca te deranjeaza asa tare, poarta o bluzita tip clopot si ai rezolvt problema. o seara fainahappy

| SweetLove21 a răspuns:

La 2 luni burtica este aproape insesizabila, asa ca nu ai dc sa iti faci griji. Daca isi sugi burta o sa fie mai rau pentru sanatatea ta. Poarta bluzite mai largute si o sa vezi k o sa te simti mai in largul tauwinking