| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu iubesc o fata de 12 ani, ce trebuie sa fac ca sa o cuceresc? Sa nu fie ceva direct.

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Comportă-te frumos cu ea, zâmbeşte-i, ajut-o la nevoie, fă-i complimente, aruncă-i priviri, invit-o la o plimbare/pe afară/prin parc, scrie-i bileţele şi într-un final... mărturiseşte-i faptul că o placi.

| darrio2007 a răspuns:

Sa iei note bune la scoala.

| doc69 a răspuns:

Creste si tu si ea si vezi daca mai simti la fel

| tinaHd a răspuns:

Sa te uiti la ea frumos sa-i faci complimente.love struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa va vedeti de scoala.

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

Pentruv a o cuceri este important sa ai incredere in tine si sa nu tremuri cind mergi pe linga ea ci privesteo drept in ochi deoarece fete iubest asta.Imbraca-te bine deoarece aspectul fizic are importanta mare.Comporta-te frumos si nu vorbi urit.
Afla ce hobbu are ea adica ce ii place sa faca in timpul liber si fa-te ca vorbesti cu cineva pe aceasta tema.Insa indirect este greu.Eu in locul tau as conduceo acasa (dupa scoala)as invitao la un suc sau mai stiu eu undebig grin
Fiecare fata e diferita si are gusturile ei.Imporetant sa fii tu insuti.
funda? happy

| Alecs9816 a răspuns:

Pai tu cati ani ai?
1.TE dai pe langa ea
2.ii spui lucruri frumoase(ex.ce ochi frumosi ai)
3. Daca ei ii convine cand o complimentezi, continua cu complimente
4. Daca nu ii convine inceteaza inainte sa te faci de ras!
A da si trebuie sa fi aproape de aceiasi varsta cu eawinking!
SUCCES!big grin

| Fabianutzu a răspuns:

Eu cred ca daca te dai la ea, îi dai ciocolata sau alte din astea nu cred ca rezolvi nimic.Am si eu un coleg care face cum am zis dar fata nu este interesata.Dar cred ca ar fi bine sa mai astepti putin.