| andreinike a întrebat:

Daca ies prima oara cu fata aceea trebuie sa suport eu toate cheltuielile?
Suntem adolescenti...

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ar fi frumos.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da.Nu crezi? Dai dovada de politete.

| BiuL a răspuns:

Depinde, daca iesiti ca amici fiecare isi plateste consumatia, dar daca iesiti la o intalnire romantica, adica ti-ar placea sa fie ceva mai mult cu aceea fata, atunci trebuie sa ii platesti consumatia, eu asa zic, poate alte fete gandesc altfel.

| tuGatita a răspuns:

Da desigur. si vai ce cheltuieli. maxim 2 sucuri si 2 inghetate. 15 lei. ti se pare asa mult? dar oricum va vrea sa plateasca si ea.

| michael5813 a răspuns:

Cum zise si Gsix de de sus : chitra! pai cum doamne iarta-ma sa nu-i faci cinste cu o inghetata ceva acolo!? sunteti adolescenti asa ca nu aveti voi banii de pe lume iar fata nu o sa-ti ceara luna de pe cer! relax men! " simte-te " bine. bucura-te de acceptul fetei la invitatia ta!

| andreinike explică (pentru michael5813):

Pai ia m-a invitat dar eu sunt baiat...

| michael5813 a răspuns (pentru andreinike):

Ohhh doamne! oricum trebuie sa fi cavaler sa o impresionezi la modul pozitiv! nu!? doar nu ai de gand sa te mariti de te lasi tu invitat de fete!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,sigur ca nu. Puteti imparti banii.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Da ar fi un gest furmos si nu trebuie sa duci fata la un restaurant in care sa ai de plata o gramadade bani duo la ceva la care sa iti ajungabani sau duo la o inghetata si plimbativa.
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Frumos ar fi ca la orice intalnire baiatul sa suporte cheltuielile.

| ShNySnYGer a răspuns:

Daca vrea ea sa plateasca faceti jumi-juma.
Nu o invita la cel mai luxos restaurant ca meniu sa fie 200 lei/pers
Un suc, o inghetata din astea da.

| Arkhasas a răspuns:

Dacă tu o inviţi, normal.

| Fayree a răspuns:

~ Sorry dar DA! Fundita? puppy dog eyes.

| FaraSareDoi a răspuns:

Da.

| Gsix a răspuns:

Da chitra ce esti straight face

| xxGhost99xx a răspuns:

Da, la prima intalnire BAIATUL trebuie sa suporte toate cheltuielile... daca nu... uita la fata aceea happy

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Bineinteles, scotianule!
Chiar daca ea va insista, nu ceda, nu e frumos! Chiar daca ea te-a invitat, trebuie sa o impresionezi totusi, desi probabil ea e deja indragostita de tine, cred, din moment ce te-a invitat.
Daca ii spui ca mergi la prima intalnire cu o fata, si mama ta iti va da mai multi bani si iti va spune sa platesti tu, iar 15-20 de lei ( sucuri si 2 inghetate ) nu e chiar un capat de tara!
Distractie placuta la intalnire! :*