| Depresia a întrebat:

Daca imi place de un baiat, ar trebui sa-i spun direct sau sa astept sa vad daca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Spune-i direct, pentru ca asa vei avea la dispozitie reactia lui, dandu-ti seama daca si el te place.

Multa bafta.

| larylarisanadrea a răspuns (pentru Aleqa):

Sunt unii baieti care daca afla in mod direct de la o fata ca-l place isi bate joc de easad
(exemplu :--- daca nu-mi spui raspunsul la intrebarea... de la test spun tuturor din clasa ca iti place de minerolling on the floor )

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cât să mai aștepți? Spune-i direct.
Baftă!

| Auslesse a răspuns:

Decat sa nu-ti raspunda asa cum vrei tu, mai bine nu-i spune!
daca si el te place, el o sa faca primul pas, FII SIGURA!