| Buldog1 a întrebat:

Daca imi urasc parinti si in gandul meu ii fac in toate felurile pentru ca sunt niste prosti are ceva?

12 răspunsuri:
| fanMandinga a răspuns:

Ciudat laughing daca asta crezi tu despre ei atunci parerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma si eu fac la fel. Dar nu este bine deoarece in timp te vei obisnui si vei ajunge sai injuri verbal. Sunt parintii tai Bucura-te cat ii mai ai si respecta-i!

| matrix100 a răspuns:

Un mic sfat, mergi si vorbeste cu un preot sau daca nu esti foarte credincios cu un psiholog. s-ar putea sa te ajute

| smartlollipop a răspuns:

Ceva ti-au facut, dar trebuie sa ii pretuieti, pentru ca unii si-ar dori sa aiba parinti si nu vor avea niciodata, deci nu stiu cat de frumos e sa ii considari prosti. Cred ca are ceva.

| Sisi_Sinem_1992 a răspuns:

Cmz cmf si bine u

| BuUBBleS a răspuns:

Orice persoana care gandeste asa despre parintii lui e prost.

| Cσcσ a răspuns:

Da,are!
Ce ti-au facut?

| MălinaSophy a răspuns:

Are ceva, eu mereu ii injuram pentru ca ma enervau sau ceva de genul.Acum imi pare rau ca faceam asta.Gandestete ca ei ti-au dat viata si ca sunt foarte apropiati de tine in milte privinte.Gandestete o clipa ce te-ai face daca unul din ei nu ar mai fi, sau chiar amandoi.Priveste viitorul si bucura-te de ei caci nu poti stii cand va vrea Dumnezeu sa ti-i ia! Iubeste-i si punete in papucii lor sa vezi ca nu iti va conveni.Ai grija de ei si apreceaza-le ingaduinta si mila. Sper ca te-am ajutat mult. Pupici multi si ai grija ce gandesti happy

| Szzeby a răspuns:

Pai or fi ei cum sunt dar sunt parintii tai si in inima lor ei te iubesc cu adevarat.

Si eu iubesc fundele.
O primesc?

| ionandreea97 a răspuns:

Daca poti trai cu asta nu are nimic.

| fuzzer a răspuns:

Mi se pare absolut normal sa urasti fiintele care ti-au dat viata, care te-au hranit, care te-au educat si care te pregatesc pentru viata. Da-ti 2 palme mamifer neevoluat

| Silenz a răspuns:

Cine te-a crescut? Ar trebui sa arati putina recunostinta.
Sper ca si copiii tai sa iti faca la fel, ca sa vezi cum e big grin