| GigelETare123 a întrebat:

Dacă lucrez pe minimul pe economie fără bonuri de masă, o să pot îmi face o iubită într-o zi sau n-am nicio șansă?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Poți să îți faci, o iubită de același nivel si statut social la fel ca al tău, cu același salariu ca al tău sau o fată care nu muncește și va trebui sa o întreții.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are salariu minim pe economie, cu alesul unei fete?
Aia tine strict de capacitatea ta de a face curte unei fete, de vocabularul tau, de comportamnetul tau fata de ea, nu de cat castigi sau daca ei ori nu bonuri de masa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare că ne întrebi de un credit la banca nu de o relație

| gabicoo a răspuns:

Poți să-ți faci iubită și fără să muncești. Depinde de tine.

| mont a răspuns:

Mai greu dar poți. Și poate intr-o zi o să ai bani mai mulți.

| LisaJulie a răspuns:

Dacă este o persoana bune se va uita la tine pentru cine ești nu pentru cati bani ai!