| serin94 a întrebat:

Daca o prietena te face sa suferi e bine sa vrei sa te razbuni?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti BUN si dansu-i RAU!"
Dovedeste-i ca esti mai buna decat ea! Si ignor-o!
Cu cat iti merge mai bine cu atat o va durea mai mult!
E suficient! Nu o poti rani mai mult altfel!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa te razbuni dar nici o relatie de prietenie nu cred ca mai e posibila. E bine sa inveti sa te feresti de astfel de oameni.Si eu m.am razbunat pe o prietena umilind. o iar dupa aceea in loc sa am o satisfactie cum am crezut ca voi avea, ma simteam vinovata. Tu faci cum vrei dar in general razbunarea nu duce la nimic bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma razbun nu mai vb cu ea si ei o sa ii para rauwinkingsi va veni ia la tine sasi ceara scuze:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi arma prostului, dar trebuie si sa stii sa o folosesti! deci, da! e buna razbunarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patit-o cu cea mai buna prietena a mea care se dovedeste imi fi si vara si intr-o seara ne-am certat at de tare incat am dorit ca sa ma razbun asa ca am vb cu fostul ei prieten si i-am zis ca ea inca tine la el si chesti din astea si ea kear sa simtit rau nu la fel de rau dar in acel moment parca ma bucuram pentru mine thumbs up asa ca da draga meah e foarte bene sa te razbuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru. ca o dau cu capu de pereti. da stiu sunt sadic:d

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Sigur,de ce nu? Te razbuni, apoi o ignori.