| Sweet_2578 a întrebat:

Daca pe prietenul(prietena)lati vedeacu o alta(alt) fata(baiat) Ce ati face? ca mi se cam intampla si mie si la multe fete sau baiet...

Răspuns Câştigător
| Anonima568 a răspuns:

As trece pe acolo din " intamplare " si las lua la misto dupa aia rau si i-as da papuci

6 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ii iau poseta si ii bat gajiu. laughing

| Cineva91 a răspuns:

Nu as spune nimic dar as plati cu aceeasi moneda si apoi as incheia relatia dupa ce m-as simti razbunata.Nu ar avea nici-un rost sa te duci la ei si sa incepi sa injuri sa ceri explicatii...dar aplici metoda,, cui pe cui se scoate''!

| Atotstiutorul a răspuns:

Pai cred ca as mutila-o, i-as rupe mana pe viata, as injecta-o cu un virus NU mortal sa se chinuasca, as inscrie pe fata/frunte sinonimele celei mai vechi meserii din lume,(cu toate ca nu a luat $$) si multe alte chestii de genul asta, se aplica si in cz baietilor.

| andrei_4094 a răspuns:

Cel/cea cu care te-a inselat n-are nici o vina!
Toata vina este a prietenei/prietenului tale/tau.
Mai departe, fiecare face ce crede de cuvinta, cat de serioasa era relatia, ce implica aceasta si tot asa.

| florinnica83 a răspuns:

Pai sincer asi cere o explicatie mai intai de toate si apoi asi intreba de ce mi-a facut asta atata vreme cat tu nu ai inselat-o,(asta incaz ca nu ai facut-o). si daca nu gaseste o motivatie sincera si adevarata asi parasio.sau infers.

| adryanutza a răspuns:

Sincer? M.as duce la el /ea si i.as zice ceva care sa ii mearga drept la inima si sa ii para rau pentru ce a facut si sa grete... apoi nu as sta deloc suparata si as incerca sa fiu si mai frumoasa si mult mai happy si sa nu il/o mai bag in seama deloc pentru ca cea mai grea pedeapsa este Indiferenta! Si asa isi va da singur/a seama ce a pierdut! [Sper sa iti fie de folos tongue ]