| moca90 a întrebat:

Daca scot pe cineva din lista de prieteni de pe Facebook imi mai poate vizita profilu in acelasi mod sau trebuie sa imi dea add di nou?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Nu il poate vizualiza daca ai setat ca profilul tau sa poata fi vizualizat doar de prieteni.In schimb, daca profilul tau e public si poate fi vizualizat de oricine, atunci il poate vedea. Umba in settings si stabileste daca vrei sa il vada sau nu in continuare. happy

4 răspunsuri:
| uSeR_6817 a răspuns:

Pai poate sa iti viziteze profil de facebook chiar daca nu esti prietenul lui/ei funda?

| Cereala a răspuns:

Trebuie sa-ti dea din nou o cerere de prietenie big grin.

| daniel827 a răspuns:

Nu mai poate sa te gaseasca sau sa te vada... dar poate sa-si faca un alt cont si tu poti sa-i dai add; daca nu esti atent... happy

| Melania_3360 a răspuns:

Daca iti faci profilul privat... O sa-i apara doar sa iti dea add. Daca nu se poate uita.happy>; d