| calinutzze a întrebat:

Daca sefu ar suna duminica sa zica ca are treaba o ora cu sotia mea la ce v-ati gandi prima data?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zic ok, imi mareste salariul?thinking

| RфZaημtzα a răspuns:

Ca are ceva de aranjat. ceva treba de femei.
normal tu te gandesti la altcevahee hee
stiu...laughing
asta e.

| Catalion a răspuns:

La inselat.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi seful tau sau al sotiei?
Daca e seful sotieie m-asi gandi ca trebuie sa rezolve ceva legat de servici.
Daca e seful tau atunci mi-ar trece prin cap ac vrea sa se culce cu ea laughing sau daca se apropie ziua ta sau ceva ed genu vor sa iti planuiasaca o petrecere surpriza/concediu surpriza sau ceva de genu tongue
Depinde de situatie...succes big grin

| claudiea79 a răspuns:

De ce nu ai mers si tu cu ea? de ce nu o intrebi pe ea sincer sau pe el. sa te libistesti.in mod normal sefu are treaba cu tine nu cu ea. discuta cu ea sincer intre 4 ochii. nu te certa cu sefu ca te da afara.nu o acuza pe ea de nimic ca se va apara

| ♥PiNkY♥ a răspuns:

Ca vreea... sa faca... xxx

| pass4pass a răspuns:

Pai dupa cum ai formulat intrebarea e destul de evident la ce
desi poate are nevoie sa-i faca cineva micul dejun de dimineata

| TrustMe a răspuns:

M-as gandi ca tu pui intrebarile doar ca sa ai si tu o intrebare pusa. LOOOOOOOOOOSER loser.

| Madalin a răspuns:

Poi sigur ceva xxx laughing. Bine ca acum depinte de situaltie normal.Suces

| skull_8096 a răspuns:

La faptul ca si ea e de acord sa vina duminica sa si-o traga cu el

| aloesuperlativq a răspuns:

La ce te gandesti si tu dar asta nu inseamna ca si seful a gandit la fel.

| Zenithf a răspuns:

Azi sotia mea are de lucru, sa fac asa ca, pe cand vine ea, sa fie frumos in casa. Sa se simta bine, sa stie ca eu tin la ea.