| calinutzze a întrebat:

Daca sefu la care lucreaza sotia o suna duminica ai zice ca are nevoie de ea la birou pentru o ora la ce v-ati gandi prima data?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Ca ai o sotie capabila, fara de care firma respectiva se prabuseste.
Daca ar exista ceva intre ei n-ar fi tampiti amandoi sa o faca duminica, in timpul liber, el sa mai si sune dupa ea, sa iti serveasca practic tie totul pe tava.
Nu te incarca cu ganduri negative inutile ca risti sa iti pierzi familia, asta in cazul in care tu esti sotul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gelozia bat-o vina! Hoţul neprins este negustor cinstit.
Este chemată în interes de serviciu.
Pa, pa.

| vaa a răspuns:

Daca ai incredere in ea, nu e rece si e aceeasi sotie, te gandesti ca chiar are nevoie de ea.
Daca nu. stii tu. Te inseala...

| iustinaD a răspuns:

Sigur nu la ceva legat de servici.

| skull_8096 a răspuns:

La faptul ca si ea e de acord sa vina duminica sa sio traga cu el

| antoneta a răspuns:

Daca ai indoieli intreab-o personal, sau incearca sa-o intrebi daca nu ar deranja-o sa isi schimbe locul de munca, si cunoscand-o o sa ii vezi reactia, sau incearca sa ai incredere in ea

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca are o problema de serviciu, desigur.