| Iulia019 a întrebat:

Daca sotul m-a inselat o va mai face iar?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi este ruşine de tine să mai repete istoria?
Să fii sigură că da!
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Cred ca nici el nu ar sti sa-ti raspunda! De obicei se spune ca, daca a facut-o odata, va mai face! Depinde insa de motivele lui si de caracterul omului!

| thealchemist a răspuns:

Cred ca da. singurul factor inhibitor ar fi fost sa te iubeasca prea mult ca sa faca asta, daca pragul a fost trecut inseamna ca se poate intimpla oricind in viitor, de fiecare data cind apare ocazia.

| Vizitiul a răspuns:

Cine poate stii ce se afla in mintea sa!? Stop!
Stai oleaca, anterior am raspuns tot la o intrebare postata de tine, unde vorbeai tot de sotul tau. Dar apare o dilema, in acea intrebare intrebai despre o eventuala infidelitate, iar aici esti deja inselata, cum naiba vine asta? Ce doresti pana la urma, sa ne antrenam noi imaginatia? Uite link-ul cu intrebarea ta precedenta http://www.tpu.ro/......-din-tara/ (sa nu crezi ca vorbesc prostii.)

| Dizzydizz a răspuns:

Buna intr
Eu l-am inselat pe pr meu odata dar de atunci numai imi trebuie.
Nu neaparat, depinde de cazuri
tu ii mai dai o sansa, daca se intampla si a 2a oara ii spui:Bye bye

| irina20 a răspuns:

E posibil.Depinde doar daca ultima data i-a parut rau pentru ca a gresit(nu doar din vorbe). Daca nu, o v-a mai face...

| Roby67 a răspuns:

Da, si nu, depinde de tine.

| atianin a răspuns:

Daca el nu stie ca tu stii mai mult ca sigur se va repeta.

| mariamarybu a răspuns:

Da! Pentru ca va devine un obicei la un moment dat!

| madia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, depinde de fiecare om. Unii isi dau seama ca au gresit si nu mai inseala, altii o data ce au inselat vor insela si a doua oara si a treia...
Vorbeste cu el.
Bafta.

| fif2002 a răspuns:

Poate ar trebui sa te relaxezi si tu, daca e sa te insele si-i plecat din tara oricum nu-l poti opri pe de alta parte poate nu te inseala. In toata faza asta e doar o sg persoana care pierde (timp si nervi) si aia esti TU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama draga, de ce nu mergi tu la el? Daca e baiat serios te inseala doar cu filme porno. Daca stai sa ne interbi pe noi nu o sa afli nimic, ca nu stim.Si daca te-a inselat, sigur o sa o mai faca, mai ales ca e afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta. sad Imi pare rau.

| LastBlackNight a răspuns:

Da

| lorredanna a răspuns:

Din pacate si greu de acceptat pentru noi femeile raspunsul este da, dar sa nu uitam ca nu toti cei care insealainseamna ca nu isi iubesc sotiile.majoritatea barbatilor au defectul asta si dupa parerea mea niciodata nu se vor schimba.multe dintre noi nu merita lucrul asta dar sa nu uitam ca o viata avem si nu se merita sa o traim langa un barbat care nu se multumeste cu ce are langa el...