| Biancaaioanei a întrebat:

Daca varul meu e cu vara iubitului meu noi avem voie sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta atunci, ca nu sunteti voi doi rude de sange!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca aveti voie, nu esti rudenie cu iubitul tau.

| darrio2007 a răspuns:

Ce are sula cu prefectura? Normal ca da.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseama impreuna in conceptul tau: casatoriti sau doar prieteni?
Si ce fel gard de veri sunt?
Sunt veri primari, adica mamele surori sau tatii frati, ori mai indepartati?

| Biancaaioanei explică (pentru Violleta2022):

Impreuna adica nu sunt casatoriti dar au o fetita...da mama mea cu mama verisorului meu sunt surori
Si tata iubitului cu tata verisoarei iubitului meu sunt frati...

| Biancaaioanei explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult! O sa imi sterg conul ...era singura mea intrebare...va multumesc ca m-ati ajutat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Biancaaioanei):

Nu are importanta atunci, ca nu sunteti voi doi rude de sange!

| vocea a răspuns:

Da normal ca poti, draga.

Răspuns utilizator avertizat
| Biancaaioanei explică:

Pai nu ne-am inrudit sau ceva prin veri nostri nu e pacat sau ceva? Ca am vorbit cu un preot si spune ca nu avem voie...cer seriozitate