| papusik02 a întrebat:

Dar nu e sacrbos sa bage limba in gura o fata unui baiat?
adica nu stiu eu am 13 ani si deja am avut 4 prieteni dar toti m`au parasit pe motiv(cred eu) k nu stiam sa sarut adica eu imi tineam limba la mine in gura si nu o mai miscam in timpul sarutului :-ss:-ss

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu trebuie sa fi suparata.happy Inca ai 13 ani si ai tot timpul din lume sa gasesti alti baieti.happyNu cred ca asta e un motiv pentru a parasi o fata.winking Oricum tie sa nu iti para rau pentru acei baieti.happySunt multi baieti pe lume.happy

| andreea_8479 a răspuns:

13 ani... ooo
vei avea tot timpul din lume pentru baietiwinkingat cand vei intanli baiat p care il placi cu adevarat vei vedea ca va fi altfel, iit vei dori sa stai cu el mai mult timp sa va povestiti sa stai imbratisati sa va sarutati... dar asta mai tzwinking
vei vedea ca timpul le rezolva p toatewinking

| alexa a răspuns:

big grinbig grinbig grin
odata cu varsta castigi experienta asa ca stai linistita
nimeni nu e invatat de mic asa ca peste cativa ani nu ti se va parea scarbos masi ales daca te vei saruta cu un baiat pe care vei ajunge sa si. l iubesti iti va placea la nebunie
acum iti dai seama k nici baietii cu care ai fost tu nu cred ca aveau prea multa experienta si poate ca.si testau si ei "cunostintele" in materie de sarut cu tinewinking

| Sara a răspuns:

La 13 ani. stai linistita
fara baieti.

| Irina a răspuns:

Dar totusi 4 prieteni - 13 ani? la 20 de ani, de exemplu, ce ai sa poti spune?

| J7anine a răspuns:

Stai linistita, la 13 ani ai timp sa mai fii copil. lasa-i sa plece dupa alte guri :p

| Ea a răspuns:

Eu am 15 si n-am avut niciun iubit chiar daca...imi cer multi asta.In concluzie. n-am experienta. :p totusi... te sfatuiesc sa mai asteptiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi putut sa te invete.si-au dat seama ca esti mica, si naiva.in sensul bun.ai rabdare nu te grabi.toate la timpul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci asta este raspunsul ca si tu trebuie sa ii bagi limba in gura si sa te "joci" cu buza de sus sau de jos cum vrei

| tupeista a răspuns:

Offffff...mai cand o sa castigi multa experienta o sa incerci toate posibilitatile, tot ce-ti imagineai pentru a descoperi cum e mai frumos! si in acel moment iti vei afla cu adevarat raspunsul.cheia e sa ai rabdare