| alexandrei1 a întrebat:

Dati-mi idei de cadou pentru mama. in afara de flori, parfumuri, bilete pe la spa, tortura, ciocolata din astea ceva mai special! cine imi da cel mai bun raspuns ii dau funda pe loc. nu conteaza daca ii primul sau ultimu! DECI DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

In functie de buget si de timpul pe care il ai sa mergi la cumparaturi, ii poti cumpara un ceas, un set pandantiv si cercei din argint, portofel din piele (alta culoare decat cel pe care il are acum-de ce nu rosu?), bratara pentru glezna.Tu stii cel mai bine ce i-ar place dansei si vei alege in consecinta.Sa-ti traiasca.happy

5 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca s-ar bucura sa-i daruiesti un album foto, in care sa pui ceva poze cu tine, cu tine si cu ea ori cu ceilalti membrii ai familiei. Nu costa mult si este o amintire de care se bucura o mama.
Poti de asemenea sa-ti faci o poza buna, pe care s-o inramezi intr-o rama frumoasa, care poate sa fie pusa pe un scrin ori pe o masa.
Poti sa-i cumperi o carte, daca ii place sa citeasca, pe care sa-i scrii ceva doar pentru sufletul ei.
Poti sa-i cumperi ceva cosmetice daca foloseste sau poti sa-i faci un tort, o prajitura de care sigur se va bucura mult.
Un gand bun si multa fericire si sanatate tie si mamei tale si intregii tale familii.

| andru10best a răspuns:

Realizeaza tu un panou pe care sa il inramezi. Pe panou prinzi multe poze cu voi in cele mai distractive momente.

| barbieroz a răspuns:

Pai eu zic sa ii faci o cana si sa pui o poza cu voi doua sau sa-i scrii ceva frumos din care sa isi bea cafeaua dimineata. Ceva pentru bucatarie. Sau un pandantiv cu poza voastra.

| rowergirl a răspuns:

Poti sa-i faci la comanda o batista cu initialele ei

| Ghinea_Florentina_1968 a răspuns:

Gandeste-te la un lucru care ii place, care o face fericita si multumita. Poate fi legat de ea sau de familia voastra.Adesea un MULTUMESC CA EXISTI sau TE IUBESC, aduc lacrimi de bucurie in ochi