| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

[Dau funda] Buna! Am mai avut o intrebare in care povesteam de un baiat 'hun' si ca imi place de el etc. Deci, eu cu acel baiat ma inteleg foarte bine, dar el este plecat in Germania pana la sfarsitul lunii. Vorbim zilnic pe mess, ne sunam si ne dam web-ul. El nu mai are prietena, s-a despartit de ea dupa ce m-a cunoscut pe mine. ( dar ei se si certau mult pentru ca fosta lui era curva ) El mi-a zis chiar inainte sa plece in Germania ca ma place etc. Stie ca si eu il plac. Am inteles ca el mai tine legatura cu fosta lui prietena, dar vorbesc mai distant. Eu vreau sa fiu cu el, dar cum sa deschid subiectul asta? El mi-a dat apropouri ca 'poate o sa fim' sau 'daca o sa fim' etc. Ar fi mai bine daca as vorbi cu el pe mess sau sa pun problema dupa ce vine din Germania? Ca i-am promis ca, pe cand va veni el acasa eu voi fi in curte la el cu cel mai bun prieten al lui. Si a zis ca abia asteapta sa ma imbratiseze si sa ma sarute. M-a invitat si sa dorm la el si am acceptat. Va rog ajutati-ma! kiss

Răspuns Câştigător
| gimina a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el cand o sa vina acasa...sa va vedeti si sa va spuneti totul fata in fata...si pana atunci mai vorbeste cu el pe mess si daca el iti mai bate apropouri poti sa ii raspunzi si tu la eletongue Si daca atunci cand va veni acasa simtiti o atractie unul fata de altul nu ezita sa devii iubita lui:X

Sper ca te-am putut ajutawinking

1 răspuns:
| ValerOn a răspuns:

Sincer,eu nu vad nici o problema,mai ales ca te place si la rindul tau si tu pe el! ceea ce tine de prietena sa, tu staruite s nu ei totul chiar aproape de inima, nu arata c chair il placi si arata-i c te poate pierde in orice moment)Bafta:*