| MindZius a întrebat:

Dau Funda! Nu stiu cum sa o trec pe iubita mea in telefon, o cheama Denisa.Doar fetele sa raspunda.Cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Trece-o asa :polonic, saprosan, covalact,
dry cooker, Elena udrea, gagica nr 2, caramida

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Asta da problena existentiala.
Iubi,iubita, puiu, sufletel, mami, bebe pfff tot felul de chesti dulci exista si mai ales pentru a o impresiona.
Daca nu " Deni".

| MindZius explică (pentru Freya1):

Cum pot sa îi scot funda.Am pus.o din greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,trece-o "suflețel", cum a zis natalia laughing Așa clar o impresionezi.În niciun caz "Denisa", ar fi mult prea previzibil.

| petitconseil a răspuns:

Trece-o simplu ''Denisa'' si gata. Daca treci ''sufletel''sau ''pufosel''sau ''iubi'' ori ''viata mea'' si alte chestii din astea, cand te vei certa cu ea sau iti va face vreo figura care nu-ti va conveni, crede-ma ca vei vrea automat sa ii inlocuiesti numele din telefon cu ''amaraciune'' dezastru'' ''dezamagire'''si alte chestii din astea, asa ca cel mai simplu e sa ii lasi numele ei si atat.