| Ben. a întrebat:

Dc ne cred soacrele superficiali, betivi, needucati, sarantoci si violenti?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Pentru ca fiecare ''cioara'' isi lauda doar proprii pui.

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Doua metehne are intrebarea ta:spui soacrele in general cand ar trebui sa spui 'unele soacre" si insiri prea multe defecte penrtu un singur om.Nu exista om perfect pe lumea asta fiecare are si parti rele dar si parti bune.In lista ta de defecte, un superficial nu pare capabil ca se infurie intr-atat incat sa devina violent, un sarantoc nu e neaparat si needucat... Ceva, insa, ma pune pe ganduri:pseudonimul pe care ti l-ai ales pare sa vina, in incheierea listei, ca o concluzie. Poate ma insel, sper sa nu te superi pe mine, dar ceva pare in neregula cu viata ta... Oricum cred ca ti-ai ales prea devreme cuvantul acesta mirosind a resemnare...Iti doresc numai bine.

| kh1ss a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care mamele de baieti isi considera nurorile proaste, care nu stiu sa faca mancare... care nu stiu sa aiba grija de baiatul lor... s. a. m. d...

| georgesur a răspuns:

Stai sa vezi cum le cred soacrele pe nurori! rolling on the floor

| bubu_7778 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care mamele de baieti considera nurorile ca nu sunt bune pentru baietii lor laughing

| viorel2c a răspuns:

Pai ce, nu suntem asa?