| anonim_4396 a întrebat:

Dc un barbat iti spune ca ai grabit relatia(relatie de iubire, de cateva saptamana) si deocamdata trebuie stagnat totul, pentru ca nu ai lasat dupa ritmul lui, dar vrea sa ramaneti buni prieteni? ce ai crede? e o scuza, vrea sa-si ia liber cu totul? se mai poate o relatie de iubire dupa o relatie de prietenie? cum ma retag, cum bate apropouri despre noi, ca ar vrea sa fim impreuna, cum accept sa intru in joc, bate el in retragere.ca soarecele cu pisica suntem.

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Mai mult ca sigur s-a prins ca tu mereu ii faci pe plac si cum are chef de tine... tu hop top il primesti inapoi. Tu nu esti mama Dolores ca sa stea el pe umaru tau de cate ori are chef...ca ulterior sa iti spuna ca gabesti lucrurile. Nu merita sa iti pierzi vremea cu oameni oportunisti big grin

5 răspunsuri:
| cristinela a răspuns:

Probabil nu este innebunit dupa tine si din cauza asta nu stie ce sa faca...nu cred ca iti trebuie un asemenea iubit, deoarece cand va gasi ceva mai bun te va parasi, asa ca mai bine lasa/l tu pe el...

| vio2006 a răspuns:

Draga mea...decat sa ti pierzi timpul cu el...mai bine du-te la film, sau la bazin, sau citeste ceva frumos... ce-i aia soarecele cu pisica? jucati intr-un film animat?

| crisa a răspuns:

nu exista stabilitate si nici raspundere. mergi mai departe.
ceea ce-a fost, n-a fost iubire.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu zic ca iti pierzi timpul cu el. E prea imatur pentru o relatie si prea egoist sa te lase in pace. Fugi de astfel de barbati. Te vor face doar sa suferi.

| roshkatzika a răspuns:

niciun barbat indragostit nu va cauta scuze sa "stagneze" lucrurile, dimpotriva, el va insista sa va vedeti mai des. cand un tip iti spune ca "nu e sigur ce vrea", inseamna de fapt ca nu vrea ceea ce are. lasa-l si gaseste-ti pe cineva care sa tina la tine cu adevarat!