| Ioanaizzabelatiu a întrebat:

De când avem copii, eu și soțul meu nu prea petrecem timp împreună, copiii sunt mici, eu petrec cu ei mai mult timp.Ce am putea face să petrecem mai mult timp în cuplu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu: cum copii mici merg la culcare in jur de 8 -8.30 seara, voi aveti toata seara pentru voi, iar in weekend va faceti timp s aiesiti cu corpii si sa petreceti timp impreuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl pui și pe el să aibă grijă de copii și uite așa faceți ceva împreună.

| TimberWolf a răspuns:

Iti faci zilnic conturi si pui aceeasi intrebare, ti-am raportat intrebarea!

| KovacsB a răspuns:

Ajung doi copii mici, e bine asa.

| Cipi1212 a răspuns:

Copii fiind mici nu știu cum veți mai avea viață de cuplu.