| Sorina466 a întrebat:

De când mam căsătorit cu soțul meu nu mam înțeles niciodată ci cumnata mea (sora lui )aș dori să am o relație normala de cumnata cu ea și sa ne înțelegem însă eu și cu ea ne certam des și nu știu cum putem repara aceasta problema.Ce sfaturi aveți ca să ne putem împrieteni eu su cumnata mea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de cumnata-ta si nu te poti imprieteni cu cineva care nu te place, asa ca da-i pace cumnatei ca nu ai nevoie de ea.

| AndreiBistriteanuI a răspuns:

Buna Sorina, te-ai gandit vreodata ca poate cumnata ta are dreptate?

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Nu este mai usor ca tu si sotul tau sa va lasati familiile si sa plecati doar voi 2? Un studiu spune ca principala cauza a destramarii cuplurilor este familia.