| Irinairyna43 a întrebat:

De când mam împăcat cu soțul meu mi se pare ca să schimbat în bine nu mă mai lovește are grija de mine și de fetiță noastră fetita noastră are 3 luni a făcut azi eu am 23 de ani vreau să cred că schimbarea lui e reală însă nu mai știu ce sa cred.Credeți ca sa schimb pe bune sau doar se preface?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu va mai certati, nu-i da motiv.
Daca striga la tine, atunci raspunde-i calma, incet. Astfel se va linisti repede, altfel nu aude ce-i spui.
Dupa ce s-a calmat, puteti discuta civilizat si ajungeti la consens.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca se va schimba vreodata, doar se preface, pana la urmatoare cearta cand iar te va bate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu cred că oamenii violenți sa schimba...dar mai departe doar tu poți ști, că tu îl cunosti.

| Cipi1212 a răspuns:

Viitorul îți va spune.