| carolina1999 a întrebat:

De ce baieti inseala? crying? crying

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hai nu fi suparata. Pana si soricelul simte nevoia sa mai schimbe gaurica.batting eyelashes

| Zenithf a răspuns:

Pentru ca una din cele zece porunci zice sa nu poftesti la nevasta altuia si pentru ca oamenii sunt din fire neascultatori de Dumnezeu.

| Klepto a răspuns:

De ce fetele inseala? sad? sad

| Plague a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care inselati si voi. Inselam doar fetele la care nu tinem, si daca voi sunteti destul de oarbe sa intrati intr-o relatie cu un asftel de baiat, e problema si prostia voastra. Luati exemplu de la fetele inteligente (si pe cale de disparitie) care nu au relatii cu toate gunoaiele doar pentru ca arata bine laughing. Sincer voi vi-o faceti cu mana voastra si o meritati din plin in cele mai multe cazuri. Nu am inselat niciodata, dar asta pentru ca nu am avut nicio relatie cu fete care sa merite sa fie inselate. Cand noi suntem porci sunteti voi proaste (ca stati cu porcii), asta e purul si simplul adevar din pacate.

| Blue_2910 a răspuns:

De curiosi si imaturi...

| nikol a răspuns:

Pentru ca asta o au in sange.Baietii nu se muntumesc cu doar o fata cauta si altele. Multi mi-au zis ca isi inseala iubitele pentru ca gasesc la alta ce nu are iubitele lor.Asa zic ei ca scuza.

| vera_5828 a răspuns:

1Pentru ca barbatii sunt infideli din nastere, 2 pentru ca femeile le da ocazie.

| romeo78 a răspuns:

Cauzele sunt multiple. Dar, principalele cauze sunt : lipsa celor 7 ani de acasa, lipsa de credinta, nesimtirea, orgoliul propriu si concurenta cu ceilalti baieti. Multi spun aici ca si fetele inseala. Oare de ce? Oare, nu tot voi baietii sunteti de vina? Nu voi le dati motive sa va insele? O fata cuminte si obligata sa insele o face din dorinta de a-si gasi pe cineva care sa nu o mai imparta cu o alta fata. Cand am spus lisa credintei, m-am referit la faptul, ca nu mai credem in Dumnezeu, in poruncile lui. Credem ca ni se permite orice. Nu au auzit de Sodoma si Gomora din Biblie. Succes in viata si sper sa ai cat mai putine deceptii!

| ByoEdyy a răspuns:

Din acelasi motive din care si fetele inseala!

| seby005 a răspuns:

1.Din curiozitate, 2. Barbati au in sange statutul de cuceritor,(vorbim de barbati nu de barbati -muiere)3 Femeia cu care este nu ai ofera tot ce are nevoie (nu il face fericit nu il satisface).4 Femeia cu care este nu mai prezinta interes si atractie(nu se mai aranjeaza,este plictisitoare,este dominanta, nervoasa, nu are chef de sex etc)5 Tot timpul intalnesti o femeie mai,, buna,, decat cu cea cu care esti.
aici au fost doar cateva cauze de ce inseala baieti(barbati)
pa

| Vögeln a răspuns:

Pentru ca asa e de cand e lumeasad
femeile vor multe de la unul si acelasi barbat,
iar barbatzii vor un singur lucru de la mai multe femeitongue
fundabatting eyelashes?

| TheHeadbanger a răspuns:

Depinde de baiat.Vreau sa spun ca eu nu mi-as insela prietena... Oricum eu sa fiu sincer nu prea stiu ce e si in mintea alorlalti, da cel putin ar trebui sa stii ca nu toti fac asa... Funda?

| CrosS a răspuns:

Barbatii inseala femeile cu?

| Graphee a răspuns:

Bună carolina1999,
Nu toţi. Dar femeile de ce înşeală?! Nu te întrebi?
Păi poate se plictisesc de fata respectivă şi ca să nu se supere pe ei, stau cu două. Dar sunt multe motive. Ar fi şi că văd altă fată, mai frumoasă decât prietena. Dar frumuseţea exterioară, NU contează cât frumuseţea exterioară. Există multe alte lucruri mai frumoase decât corpul. Dar contează din ce punct de vedere percepi aceste vorbe. Unii băieţi se cred cuceritori şi ca să aibă cu ce se a lăuda, au două/mai multe 'prietene', arătându-i primeia că nu înşeală pe nimeni.

Baftă!

| Elenutza_7555 a răspuns:

Asa sunt baietii...stai lin.si eu am trc prin asta ba chiar mai mult si m-am simtit rau, dar mi-am dat seama ca nu merita lacrimile mele, o sa vezi ca mai tz va veni si printul acela care te va iubi cu adv:*

| Oana_4575 a răspuns:

Pentru ca nu se pot multumi doar cu una...stiu ca e dureros mai ales cand tii la acea persoana sad

| Mla a răspuns:

Pentru ca sunt niste porci.

| Ovidiu200 a răspuns:

Nu chiar toți :d

| ciprian_7143 a răspuns:

Asta tine de fiecare barbat.Nu pot spune ca barbatii nu inseala.Totusi sunt si exceptii care confirma regula, dar pot spune ca daca un barbat incearca, sa insele, crede-ma ca nu ar reusi daca nu ar avea cu cine! Este un subiect asemanator ca :cine a fost intai? Oul sau gaina?

| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

Ore de ce va inselam noi waiting nu e clar Voi vret de toate si noi nu avem timp doar pentru voi :-T

| liviu_5908 a răspuns:

Barbatii in general inseala doar daca partenera nu stie cum sa faca sa nu-i mai trebuiasca o alta sau doar cand sunt tentati de o femeie care il seduc si care chiar ar dori sa i se ofere...clar este si categoria barbatilor care daca nu inseala nu se simt barbati