| Capsunica15 a întrebat:

De ce baietii privesc numai la fete frumoase?

20 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu exista fete urate. Exista doar barbati fara imaginatie.

| adelaadelaadela a răspuns (pentru mira):

Dap bine zis!winking

| Lovegaming a răspuns:

Sunt baiat si personal nu sunt ca alti, mai nou multi baieti din generatia noastra doar profita de fete (cred ca intelegi la ce ma refer), se dau bine pe langa ele, dupa ce au profitat ii dau papuci, pe urma se incred la prieteni ce au facut si gata, asta cred ei ca e cum spun ei "cool", dar personal nu imi place acest gen, asa mai sunt multe de spus dar umplu pagina. Am eu o vorba, daca cineva te place, te place asa cum esti. Sper ca am fost de ajutor!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pentru ca sunt,, necoptii,, si considera ca o fata mai,, dezvoltata,, in anumite locuri e ceva frumos.Mai tarziu v-or invata ce e frumusetea cu adevarat, si ca aceasta nu e doar,, la vedere,,.Si, cu adevarat, nu exista fete urate! Pa!

| SergYu98 a răspuns:

Nu existe fete urate caci toate sunt in felul lor frumoase dar de obicei nu fetele se tin scai dupa baieti si invers deci succes

| marialungu a răspuns:

Ca sunt fraieri big grin

| MasterYoda a răspuns:

Oare?!

| Pitzipoanca a răspuns:

De ce e apa uda?

| kiddutsa01 a răspuns:

Hey. si pe mine ma deranjeaza uneori problema asta, dar nu ca m-as considera eu urata. In general baietii privesc dupa fete cu forme sa aiba ce " pipaii " oh go on li s-au intamplat multor colege de ale mele ca baietii sa stea cu ele doar sa le "pipaie ".
E greu sa gasesti in ziua de azi un baiat care sa te placa asa cum estiwinking
In general cei mai mari ca varsta isi doresc fete cu forme. cine stie la ce se gandesc. oh go on
Oricum. mi s-a intamplat de multe ori sa imi spuna baietii ca-s frumoasa. etc etc. ei mereu sa uita sa aiba o fata frumoasa langa ei cum si noi cautam baieti frumosi pentru noi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-mi o fata urata ca o maninc cu tot cu pene

Răspuns utilizator avertizat
| WeedGamer a răspuns:

VAI DECI MA ENERVATI! Sunt baiat si spun la general lucrurile acum."De ce baietii privesc numai la fetele frumoase?".ce mai intrebare..Noi ne uitam dupa fete frumoase, TRUE, insa atat in interior cat si in exterior.Frumusetea exterioara e evidenta si de aceea suntem atrasi de fetele car au acest dar.Pentru a fi atrasi de frumusetea interioara trebuie sa cunoastem fata, RIGHT? Insa cum e in 75% din cazuri(pe acolo) voi vreti ca mai intai baiatul sa-i zica fetei ca e interesat, si dupa aceea ii arata-i cum sunteti defapt....cam greu sa fie atras de frumusetea interioara si sa fie atras de voi daca nu stie aceasta latura, care e mult mai importanta din punctul meu de vedere.Asta de la inceputul timpului.
Acum(din pacate) baietii cauta numai frumusete exterioara, ceea ce e o tampenie doar ca sa se dea mari in fata prietenilor si sa aiba unde pune mana cum am vazut in celelalte commoenturi.Eu unul nu am inceput nicioadata o relatie pana ce nu am cunoscut respectiva fata.Este adevarat ca nu ne comportam tocmai adecvat, dar este si vina voastra pentru ca aveti impresia ca va putem cunoaste asa cum sunteti numai uitandu-ne la voi...

| Marinamary95 a răspuns:

Baietii sunt cam prosti(fara suparare)dar asta-i adevarul,in loc sa iubeasca o fata asa cum e ea fizic si moral,le place de unele mai fitoase si de bani gata(fara suparare), un baiat ar trebui sa fie de incredere, dar folosesc fetele ca pe o matura ca pe un pres si cand se uzeaza sau se strica le arunca, asa sunt baietii in ziua de azi, fara pic de bun simt, fetele trebuie si ele tratate ca pe o comoara nu ca pe o zdreanta!

| CharlieHarper a răspuns:

De ce generalizezi? Fiecare are gusturile lui...mie X-ulica poate să mi se pară hidoasă în schimb ție urâtă, so...

| tmteo a răspuns (pentru mira):

Nu exista fete urate? e clar at inseamna ca nu nici curve nu exista, doar fete care in afara de sex nu mai au nimic de oferit...

| CRISS69TM a răspuns:

Raspundar tu ce faci cand un baiat care nu este asa aratos se uita la tine? nu-l ignori? si voi aveti pretentii la barbati frumosi.un lucru este clar.fiecare le comite si da vina pe celalalt sau cealalta.in realitate fiecare om are farmecul lui.numai ca exista la multi ideea preconceputa ca nefiind frumos nu poate avea farmec.sunt multe persoane mai uratele, si daca accepti sa le cunosti, vei descoperi ca au mai mult farmec si sunt mult mai atragatoare ca o persoana foarte frumoasa.frumusetea nu ne ajuta sa ne intelegem.nu de putine ori mi s-a intamplat sa aleg o persoana simpatica sa spunem, in detrimentul unei femei frumoase.aceasta din urma avea doar frumusetea.un paradox,exista oameni foarte frumosi da sunt antipatici,chiar respingatori,prin felul lor da a fi,in multe privinte, asa ca tot la cele, ca sa nu spun mai putin frumoase, sa spunem cu mai putin noroc, se va ajunge.tot la voi ajungem.cu cele frumoase ne distram iar pe vom ajunge sa va iubim. daca as fi avut o metoda de raspuns mai directa dezvoltam mai mult subiectul.cauza principala este timpul.asa ca nu va mai uitati nici voi numai la baieti frumosi.si aici ar fi de explicat cate ceva dar acum chiar trebuie sa ma retrag.capsunico cu cat te vei coace cu at vei fi mai dulce.succes.te pup. sul tau aici...

| MarYan00 a răspuns:

"orice lucru are frumusetea lui, doar k nu orice o vede"

depinde de fiecare baiat in parte. unii se uite doar la frumusete, altii se mai uita si la interior

:p

| MarYan00 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

laughinglaughing)laughing

| MarYan00 a răspuns (pentru Marinamary95):

Mah daca o tratezi ca pe o comoara cu :"wai draga" "iubire" si tot felul de dragalasenii din astea O PIERZI 120%... daca te comporti urat, o sa o ai.(acum nu e valabil la toate...cam 90%) intelgi?

BAIETII DIN ZIUA DE AZI SE ADAPTEAZA DUPA FETELE DIN ZIUA DE AZI! daca sunt numa din astea care cauta de fite si "nesimtiti", din astia sunt ..ca altfel nu ar mai avea prietene

foarte foarte rar sa mai gasesti o fata cuminte si educata si care te poti comporta normal cu "draga" si "te iubesc"

CLEAR?

| Andrei_Antoniu_1990 a răspuns:

Pentru ca ca e placut...