| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii sunt asa ****? Majoritatea sunt niste nesimtiti. Se saruta cu iubita sau sotia si se uita dupa alta in acelasi timp. Pot sa inteleg ca se uita la una frumoasa pe strada, cand nu e cu iubita, dar chiar si atunci cand se saruta sau se imbratiseaza cu ea? Asta e o mare lipsa de respect si de consideratie.

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor sa fie in rand cu voi, va inseala reciproc asa cum faceti, cui nu-i convine sa ramana singur/a si sa faca sex ocazional

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cred ca nu ai inteles intrebarea. Nu n-am referit la inselat, ci la un gest lipsit de respect pe care nu il inteleg.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar se uita la altele pentru ca vor sa insele sa faca la fel cum fac cu iubitele lor

| Adry05 a răspuns:

Nu-i adevarat, ala era mai nesimtit sau fata aia chiar nu stie sa se faca respectata. Fostul meu iubit nu s-a uitat niciodata la vreo fata cand era cu mine, sau daca s-a uitat a facut-o in modul de a fi in fata si a analiza persoana care trece. Nu mai generalizati atat ca nu sunt toti la fel.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Daca citesti intrebarea observi ca am scris "majoritatea" iar din raspunsul unui barbat vei afla cat inseamna aceasta majoritate si anume 99, 8%. Esti "norocoasa" daca e asa cum spui.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ai pus norcoasa in ghilimele? Si da, asa si e, de ce as minti?

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Pentru ca eu nu cred in"noroc"

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este! Nu mai eu cunosc o gramada de barbati asa de nesimtiti care umbla cu o gramada de "cuminti" care desi stiu ca-s insurati continua sa umble cu ei. Sau femeile nu insala?! A, da, sunt cele mai cinstite! Tot cauta cate unul nou sa le cinsteasca.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

N-am zis ca sunt cele mai cinstite si ca nu insala.
E clar ca daca un barbat isi insala sotia, nu o insala cu o maimuta, o insala
cu o femeie, bine acum sunt cazuri in care insala si cu barbati.
Un fine, nu am vorbit despre inselat, ci despre un gest pe care in general il fac barbatii si nu-l inteleg.
Ma asteptam la un alt fel de raspuns din partea dumneavoastra, dar a-ti sarit ca un pusti un apararea baietilor usor de dus de nas de femeile viclene.

| RAY a răspuns:

Daca te privea atent pe o lunga durata de timp da e nesimtire, fetele sunt mai inteligente la asta ele se uita asa in mod incat nu isi poti da seama,barbati se mai atent si mai mult ca ne place cei frumos, dar desigur nu toti suntem la fel, fiecare e unicat in felul lui, eu personal nu ma uit la fete pe strada, dar cunosc uni obsedati sexuali care fac asta, uni cu tupei si striga la ele, cei drept cei frumos place inimi sa spun asa dar o faci in mod decent si daca ai iubita, sotie te uiti la ea mai mereu, cand un baiat iubeste cu adevarat nu se uita nici unde, noi barbati iubim rar dar cand iubim ne dam viata pentru ea, de asta te pot asigura, dar vazand cum se vand fetele pe banii si plin de tarfe peste tot numai luam in serios fetele

| R0R0 a răspuns:

Nu toti sunt asa, doar majoritatea laughing
Ei asa sunt de firea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ție făcut-o nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, draga nu. Eu eram aia la care se uita;-)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Înseamnă că ești buna rău draga mea happy
Bună la suflet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti suntem asa. Sper ca te-ai referit in general pentru ca mie o fata imi ajunge, nu merg cu 100. Iubirea cu o pers se bazeaza pe respect, dragoste, dar sa nu ranesti. Ranile trec greu...sau deloc. Unii vor sa para mai smecheri umbland cu mai multe. Dar nu isi dau seama ca ranesc pe altcineva...

De fapt cum sa isi dea seama. Sunt prea nesimtiti ca sa isi dea seama de asta.

Nu sunt inca casatorit. Habar nu am cu ce se mananca casatoria, dar stiu ca intr-o casnicie amandoua pers trebuie sa fie pe aceeasi lungime de unda. Trebuie sa comunice, sa existe colaborare, sa se iubeasca, dar numai intre ei " nu si cu alte persoane " in acelasi timp. Urasc acei barbati care lasa copii in urma pentru o... scuza-mi expresia... gaura tanara. Odata casatorit si avand copii, ai niste obligatii, responsabilitati. Barbatul ar trebui sa fie capul familiei in casa... Unii sunt... Capul la prostii si idiotenii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exact, acelasi lucru cred si eu despre familie, cat despre ranit, prea putini se mai gandesc la asta si mai putini pun in practica ceea ce ai scris tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo... Sa stii ca nici femeile nu sunt usa de biserica. M-am ref. in general.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu m-am referit la toți ci la majoritatea.
98, 9% laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

99,8 %

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Am vrut sa fiu bună, dar nu am fost sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o solutie. Nu va mai sarutati in public! Si asa e necivilizat. Gandeste-te cum ar fi sa se sarute si 2 homalai pe strada!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba despre mine.
Sarutul e ceva intim intre doua persoane, nu ma sarut in public.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca nu te saruti in public n-ai cum sa-l mai vezi pe pisi uitandu-se la alta. Nu e doar de bun simt, e si preventiv asa daca stai si te gandesti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte exitant pentru restul homosexualilor. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care nu sunt asa multi la orice colt. Ideea e ca sunt copii in public. Nu le trebuie astfel de exemple. Apoi ne mai intrebam pe TPU de ce la 12-13 ani vor toti baieteii multe iubite si sex.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca asa e generatia asta, n-ai ce sa le faci. Pentru ca fetele sunt mult mai dezvoltate decat erau acum 30 de ani la 12-13 ani, pentru ca au acces la internet si filme "fierbinti", pentru ca. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dezvoltate fizic, insa cu mintea...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-ai cum sa generalizezi traba asta, unele sunt altele nu. Cum unele sunt olimpice si altele nu. Unele raman gravide, altele nu. laughing

| Daniellllll1 a răspuns:

"de ce toti baietii sunt asa c*rvari"
....Nu toti sunt asa

| Hyung17 a răspuns:

Buna. Sunt baiat si nu sunt deloc asa cum ai descris, dar pot sa iti raspund. La unii e o pasiune, alti sunt controlati de hormoni. Dar daca ai o prietena si te saruti cu ea in timp ce te uit la alte fete, acea persoana nu este matur. ( in unele cazuri nici la 80 de ani nu te maturirezi ) sau nu pot sa renunte la acea "pasiune" sa zic asa. Nu te intrista, sunt si baieti de treaba!winking

| ceamaiurataviata a răspuns:

Ei fiind tineri si ca pot, se uita dupa orice domnisoara, nu au ganduri serioase, ei vor adventuri pana la o varsta cand constentizeaza.

| Chiliment_Ionut_1989 a răspuns:

Noua și viitoarea rețea de socializare la nivel mondial. Faci exact ce faci pe facebook, singura si cea mai importantă diferența este ca poti sa castigi si bani, dai sau primesti like, scrii sau primești comentarii primesti bani. Nimic mai simplu. Iti poti face cont doar prin invitație, asa ca m-am gandit sa te invit si pe tine. Copiaza link-ul si invita-ti prietenii si tu. Înregistrează-te gratuit ➡ http://tsu.co/IonutChi