| ObsedataDeVaci a întrebat:

De ce baietii sunt asa orgoliosi?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Si fetele sunt.Chiar acum citesti raspunsul uneia care e exemplul cel mai concret... u_u
Ei sunt orgoliosi deoarece prefera sa fie cei ce au mereu dreptate,uneori se pun pe ei pe primul loc,si gresesc. Unii gasesc mai multe intelesuri pentru orgoliu, ti le-as scrie, dar n-am timp.Iti propun sa mai citesti pe-aici: http://iana20.wordpress.com/2011/02/01/orgoliul/ sau: http://lanoapte.ro/2011/04/ce-este-orgoliul/.
Majoritatea au motivele lor, si trebuiesc intelesi u_u
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru că așa i-a făcut "mamițica " lor!

| Laura46 a răspuns:

De prosti, considera ca sunt superiori fetelor din toate pctl de vedere.acum serios vorbind, un baiat caruia ii pasa de tine si de relatia voastra va lasa orgoliul la o parte imediat. Daca ii pasa orgoliul nu mai conteaza, un baiat trecut prin viata intelege ca faza cu orgoliul e de pustani si se comporta altfel.

| MâţulMov a răspuns:

Ba nu sunt tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu toti si fetele sunt orgolioase, pup funda?

Pa, pa!

| MadalinaD a răspuns:

Poate ca daca nu ar fi orgoliosi, i-ar "arata lumea cu degetul" ca fac diferite chestii(nu stiu:duc gunoiul, si altele).

| jitsu a răspuns:

Nu suntem orgoliosiwinkingNu ne intelegeti voi.Nu o luati in nume de rau dar poate nici noi nu va intelegem ex: am o fata in clasa... crede ca i sefa tuturor mi-a zis odata turbat pentru ca ma revoltam la tot ce nu imi convenea odata au sarit pe mine toata clasa ca sa nu o bat dar am scapat eu de toti si i-am zis vaca turbara pentru ca era ( ) si i-am tras o palma (cu efect) dar ea e un caz special pentru ca mai tarziu toti din clasa au inteles ca avea rost sa ma revolt atunci si acum toti is impotriva ei happyhappyhappyhappy in concluzie ( baieti si fetele nu se inteleg unii pe altii) dar baietii nu-s prosti.(de inteles)

| ObsedataDeVaci explică (pentru jitsu):

Poate ca tu nu esti dar te asigur ca unii sunt, da stiu ca nu ajung sa se inteleaga, adica poate poate se mai nteleg si asa dar nu in totalitateapentru ca asta e viata dar unii baieti si la fel si fete sunt multe prea orgoliosi

| filiasi95 a răspuns:

Depinde ce baieti ai intalnt pentru ca nu sunt toti la fel

| ObsedataDeVaci explică (pentru filiasi95):

Si asta e adevarat.