| cristina_9394 a întrebat:

De ce barbatii, in general sunt niste tarani prosti, nu ca noi femeile suntem usa de biserica... dar m-am saturat sa fiu inselata! De ce noi iubim, si dupa suferim, si pe ei ii doare in? nici macar acolo! De ce?!

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat. Nu toti barbatii sunt asa, ci doar un procent foarte mic (la fel de mare ca si in randul femeilor) Daca ai patit-o de imi multe ori, inseamna ca iti alegi tu numai astfel de baieti.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Către anonimul frustrat: Cu ce parte a corpului ai gândit când ai criticat răspunsul utilizatorului "gresitaEintrebarea"? Critici userul în cauză pentru că vorbeşte nasoale despre bărbaţi? Hai că n-a fost chiar o postare atât de subtilă încât să nu pricepi aluzia misogină. Sau... a fost?
În fine, în altă ordine de idei, stimată "cristina", dacă tot ai tu o părere atât de fundamentată şi eşti ferm convinsă că ai dreptate (deşi, culmea, până şi femeile de pe site te contrazic), atunci eu îţi pot da un singur sfat: Nu mai umbla după bărbaţi şi refuză-i pe toţi care s-arată interesaţi în vreun fel de tine!
Mută-te singură sau înconjurată doar de femei care să fie, desigur, uşi de biserică aşa ca tine şi gata! Problema-i rezolvată.
Ei drăcie da' TPU o ajuns site de mângâiat pe cap şi consolat toate frustratele care deşi ele-s vinovate pentru alegerile cretinoide pe care le fac (thealchimist ţi-a zis-o bine la asta!) apoi tot ele se plâng şi-aruncă cu noroi!
Apoi ce să-ţi fac trăiţi-ar dacă nu ştii de unde să alegi? E vina tuturor bărbaţilor pentru că TU ai făcut o serie de alegeri greşite?
Avea dreptate Radu (de la piticigratis.com) când spunea că diferenţa fundamentală între bărbaţi şi femei este aceia că bărbaţii cred că Pâmântul se învârte în jurul Soarelui şi ambele fac parte din ceva mai mare numit Univers; iar femeile cred că Universul se învârte în jurul organului lor genital.
Ia nu mai căuta bărbaţii prin cluburi, în funcţie de ce maşini au şi câte manele îi bagă-n "bass" şi să vezi că dracu' nu-i aşa negru.
Mă opresc aici că poate iar scap vreo vulgaritate şi mă trezesc înjurat.
Salut.

| gigiro a răspuns:

Stai usor, asta-i doar inceputul! Sa vezi mai tarziu la serviciu sau la scoala ce surprize vei mai avea! Intr-adevar si femeile nu sunt usi de biserica, sunt usuratice si putin materialiste-la modul general vorbind-insa nu se scarpina in fund ca barbatii, sau nu scuipa ca ei.Greseala pleaca de la fete, pentru ca sunt credule, pentru ca vor baieti frumosi si musculosi, pentru ca iarta multe baietilor, pentru ca le accepta incultura, badarania. le accepta mirosul de alcool, etc

Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Pentru ca voi nu va orientati bine de la inceput, si in loc sa alegeti persoana potrivita faceti ceva ce seamana cu un experiment, incercind sa schimbati individul, sa transformati taranul prost in print. daca tu tot alegi tarani prosti, ce te astepti sa se intimple?

| NickiMinaj a răspuns:

Fata nu a spus ca toti! A spus " in general"winking ceea ce face afirmatia corecta.
Ar trebui sa fii mai atenta inainte sa iti pui toate sperantele intr-un cretin, fa-i macar un test IQ inainte.

| forever4you a răspuns:

Nici eu nu imi pot da seama dar oricum nu toti sunt la felbig grin doar ca am dat eu peste un idiot care nu stie decat sa raneasca sentimentecryingde-ar trece si el prin ce am trecut eu atunci si-ar da seama cu ce se joaca(cu inima si sentimentele mele)crying...

| Hombre a răspuns:

De ce generalizezi, nu mai cunoscut inca, sunt mai mult decat un sfant. @Thealchemist ti-a spus totul. Sa mori tu ca na-i inselat nicio data? Si apoi sa zici merci ca ai fost doar inselata, daca te mai facea si posta?

| nashu40 a răspuns:

Bună Cristina!
Eu aveam o părere exact invers despre femei laughing
Adică e plină lumea de profitoare, materialiste și (să mă scuzi) inculte. Cât ai bani stă cu tine, te stoarce de tot ce ai, inclusiv viață și nervi, ca să plece apoi la alt "os de ros".
Și dacă vei face un sondaj, să zicem, vei fi surprinsă de câți bărbați sufletiști și "de casă" vei găsi. happy
În concluzie, sunt mai multe femei sau fete care sunt caracterizate cu adjectivele pe care le-ai folosit tu mai sus, decât bărbați!
Toate cele bune!

| Angel0 a răspuns:

Pentru ca taranii aia mai destepti au luat-o la fuga cind te-au cunoscut.
Spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine ești.

| Dymytros a răspuns:

Nu e adevarat, depinde de la om la om ca exista si femei care inseala si pleaca... suntem toti la fel difera doar sexul big grin

| Cold a răspuns:

Cristina te ineli nu toti barbati sunt la felwinking probabil ca pana acum ai avut de aface doar cu "" porci"" sa le zicem asa acestor barbati o sa vezi ca nu toti barbati sunt la fel happy

| OmuVerde a răspuns:

Pentru ca barbatii nu sunt facuti sa fie monogami.

| cristina_9394 explică:

Observ ca a inceput razboiul intre sexe si s-a deviat destul de la subiect.
kongeriket a fost o intrebare, nu-i nimic de consolat, si de mangaiat pe cap cum spui tu.Ai intors totul in defavoarea mea, daca nu ai trecut prin asa ceva, nu iti mai da cu parerea anapoda, ca prost mai zici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca voi femeile sunteti usa de biserica, ce sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga "gresitaEintrebarea"...
Eu as zice ca gresita esti tu, chiar din start. Cred ca esti foarte complexata daca vorbesti cuatata ura despre barbati.Sau,daca vb din experienta, inseamna ca si tu esti de la tara si ti-au placut numai agricultorii pana acum laughing)))) tongue
Sau, varianta corecta cred ca este asta : esti urata foc, nu s-a uitat nici un barbat la tine pana acum, iar tu ai ramas fata batrana si complexata laughing) Si care pe deasupra se mai crede si desteapta! rolling on the floor)
Dar sa-ti spun un secret : nu esti! Ba pot chiar sa spun ca esti o tuta tanta (daca stii sa citesti expresia).
Cred ca ai avut orgasm de satisfactie cand ai scris expresia "tarani prosti" laughing
Asa ca stii ceva? Lasa-neeee, lasa-neeeeee! rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu inteleg ce-i drept... ei se gandesc la propile satisfaceri iar noi iubim ca niste proaste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimul "frustrat" catre motanul cel "destept". Mesaj : rolling on the floor))))) Am incheiat citatul!
Nu, nu a fost deloc subtila aluzia persoanei (ca doamna nu pot sa-i spun) in cauza. Cu ce am gandit? Cu toate capetele, inclusiv cu cel care ti-a trecut tie primul prin minte!
De ce am criticat-o? Ptr ca ea, spre deosebire de altii - cum cred unii, chiar e frustrata. Parca o si vad scriind si apasand cu ura pe taste. Ma mir ca nu a scris cu majuscule!
Si tu, pana la urma... tii cu ursu'?! Sau ai baut prea mult RedBull?
Calmeaza-te, suntem de aceeasi parte a baricadeiwinking
Dar tine minte un lucru : cine seamana vant culege furtuna! Am cunoscut multi amatori care se credeau profesionisti straight face
Nu porni niciodata un duel daca nu-ti cunosti adversarul! Cand esti prea sigur pe tine... s-ar putea sa ai o surpriza total neplacuta tongue
Si pana la urma fata asta a pus o intrebare si in loc sa o ajutam uite ce-a iesit...straight face
Auguri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile sunt ca niste tantari infometati, la inceput se tot da pe langa tine iar dupa ce ti-au supt toata vlaga fug satule in hawaii cu ce ea ce ti-au supt (stiti la ce ma refer), asa ca nu mai generaliza ca barbatii sunt tarani prosti ei sunt buni pana au bani ca dupa aia ...gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te vei fi saturat sa tot fii inselata, n-o sa mai pui intrebari pe tpu.vei avea o gramada de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata ia asculta sunt atatea curve in lume pe cati baieti inseala asa ca nu mai intrebe de ce o balanta e egala cu 2 greutati la fel si vezi numa jumatate de balanta sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate @thealchemist Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii nu te inseala pentru ca sunt tarani prosti ci pentru ca esti tu lipsita de personalitate. Probabil esti de joasa speta, mai inapoiata, sau poate pur si simplu nu esti buna la pat. Te-ai gandit ca e vina ta ca ai fost inselata si nu a lui? Nu cred ca ti-a trecut prin gand asa ceva.

| Goangă a răspuns:

Hai ca ma faci sa rasrolling on the floor da cur.vele is use de biserica...pe strada ce vezi mai des cur.ve sau cur.ve masculine zi-mi :-> Ce sa spun usa de biserica nu-i nici popa