| anonim_4396 a întrebat:

De ce femeia trebuie sa fie mereu bionica, atomica, fantastica? Vreau sa dorm muuuuulllltttt!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, si femeile bionice, atomice si fantastice dorm. Ca trebuie' sa incarce si ele bateriile alea!
Ia incearca sa vezi ce se intampla daca intr-o zi, le spui celorlalti din casa: "azi dorm! Aveti mancare, aveti ce imbraca, deci, sa nu vad si sa n-aud pe nimeni pana la ora! Descurcati-va, ca, macar unul dintre voi e major si vaccinat."
Si sa vezi ca or sa se descurce.
Da-le si lor un pic de lesa... da-le posibilitatea sa demonstreze ca SI EI pot fi bionici, atomici, fantastici.

21 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu trebuie, vrea ea sa fie ca sa demonstreze ca poate si sa compenseze secole de dominatie masculina. Asa ca, daca vrei sa dormi, ia-ti timp pentru tine si dormi; nimeni nu o sa ti-l dea.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ia te uita! Misoginul anonim! Te pomenesti ca tu oi fi in stare sa faci singur absolut tot ce fac femeile! As plati bilet s-o vad si pe-asta!

Janina
| Janina a răspuns:

Trebuie l-ai format tu...deoarece asa i-ai invatat pe cei din jurul tau: tu bionica, atomica si fantastica.
mergi, pune capul pe perma si dormi, o sa vezi ca ceilalti o sa fie nevoiti sa se descurce si fara tine!

| devine a răspuns:

Pentru ca singura chestie de care nu sunt in stare femeile este aceea de a-si pune, toate, mintile luminate cap la cap si sa schimbe conceptia asta si toate asteptarile aberante pe care le au barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Monica, ti-am mai zis ca nimic nu trebuie!
Dar daca tot ai azvarlit-o, raspund, ca stii ca nu pot sa tac. Femeia e fantastica oricum ar fi ea (imi vine in minte avatarul lui HepHap). Sper ca tu nu vrei sa stii de ce? Ma vor intreba altii.
Atomica mi s-a mai spus ca sunt (chiar pe site), dar asta cu bionica mi se potriveste ca o manusa. laughing
Vrei sa dormi? Am solutia pentru tine: CLONELE. Vreau si eu vreo 3 si sa vezi ce bionica voi deveni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingrolling on the floor Depinde de cei din jur sau de barbat. Si eu dorm mult asa ca nu vreau ca femeia sa ma trezeasca sa ma trimita sa-i cumpar una alata la 6 dimineata sau sa merg cu ea 4 ore la shoping sambata de la ora 8:00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa te grabesti cu dormitul ala, ca mai tarziu...nu se stie daca mai dormi, vei fi mai mult fantastica! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia e dracu!
Cum dracu e peste tot...asa trebuie sa fie si eahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am zis, Monica? Deja Nicu ma striga si inca nu-i noaptea pe la 1.
Nicu, nu "bioance" ai vrut sa scrii, asa-i? Era "bunoace" in mintea ta. "Suptire" face parte din ciclul "dedesubt"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfat(majoritatea!) : sa fiu si Robocop si sa-i pun la colt pe toti si sa-mi vad de somn!
De retinut: Leinad adora somnul!
Postare misogina(NicuNebunu!): Voi? Bionici? Atomici?
Incurajari sau previziuni pesimiste(Enigma)? : "Zambeste, maine va fi mai rau!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dmonik-sau poate... minunat, cine stie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigma, ce cauta echivocul in toata oboseala asta? Nu mai reinterpreta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie, eu vreau femeia sa fie normala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum, nu barbatul era asa? Deci mi-au pus diagnosticul gresit? Hmmmmm, la naiba in puii mei....Tre sa zbor amu', am de salvat lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca neuronul plictisit nu o ajuta. Asa ca trebuie sa fie bionica, atomica, neurotica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim, imi faci un copil? M-am indragostit de tine. Inca ceva: trebuie sa-l si nasti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@furni-cine crezi ca este,, anonimul cunoscut''? Te las sa ghicesti dupa cat suflet a pus in acea postare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma, nu ma descurc doar cu neuronul blond, dar ma ajuti tu...asa cum nu-i place lui rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia trebuie sa fie bionica, atomica, fantastica si pisica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Micut misogin anonim, varsa veninul altundeva, am dormit si jur ca sunt in stare sa te gasesc! Cu neuronul acela plictisit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa ma abtin fara nici o demonstratie?