| HoTSaucE a întrebat:

De ce femeile daca au de ales, aleg in general barbatii mai prosti?laughing

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Exact laughing, ideea e ca vor alege ce e mai bun dupa ce le vine mintea la cap si isi dau seama ca nu e neaparat cel mai bun cel care are **** de 25 de cm sau cel care are nu stiu cati bani, cel mai bun e cel cu care se intelege si care ii vrea binele... ma rog, asta cam la o varsta mai mare de 25 de ani, si nu la toate ca unele nu se invata minte niciodata sau curvesc...

Lucrurile astea sunt general valabile si pentru barbati happy

| Nayuky a răspuns (pentru Mann02):

Ce oameni laughing eu am 14 si nu ma intereseaza banii sau alte chesti..nu toate fetele sunt asa, eu pana acum nici nu am avut prieten pentru ca am dat numai peste cocalari....si pentru ca nu prea am incredere in baieti din punctul asta de vederelaughing

| Mann02 a răspuns (pentru Nayuky):

E o chestie generalizata, intotdeauna exista exceptii de la caz... tu inca ai o varsta frageda sa te uiti la alea, nu zice niciodata nu, poate o sa iti placa banii cand o sa ai vreo 19 - 20.

| Nayuky a răspuns (pentru Mann02):

laughingsigur....de parca nu am ocupatie..pana tunci sper sa nu mai fiu in Romania

| Mann02 a răspuns (pentru Nayuky):

Deci nu te intereseaza banii dar vrei sa pleci din tara pentru ca aici nu se fac bani banuiesc laughing bafta iti urez, numai daca nu faci scoala nu stau pe niciunde cainii cu colacii in coada happy

| Nayuky a răspuns (pentru Mann02):

Nu,eu vreau sa a duc in Japonia, pentru ca pur si simplu imi place Japonia, vreau sa imi termin liceul acolo, e visul meu de cand sunt micatongue si ca si cariera o sa fac tot posibilul sa fac ce imi place

| Mann02 a răspuns (pentru Nayuky):

Daca ar fi asa de usor sa pleci in Japonia, mai viseaza laughing
ca turist da, sa te integrezi acolo e mai greu...
dar totusi imi plac visatorii care dupa ce se uita la animeuri vor sa plece in japonia sa isi gaseasca prieteni cum vad prin animeuri happy

| Nayuky a răspuns (pentru Mann02):

laughing nu e asa vreau sa plec in japonia de la 7 ani mie imi place limba lor si tot vreau sa merg acolo entru ca imi place si stiu ca sunt stricti si mult mai cizelati dar asa imi place

| Mann02 a răspuns (pentru Nayuky):

Nu e, nu e, fa tot posibilil sa reusesti si sa te faci o persoana buna cand cresti mai mare, sa nu devii rea ca nu e bine... asta e sfat primitiv dar e foarte corect happy

| Nayuky a răspuns (pentru Mann02):

Mersi^.^

24 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca e cazul acolo unde puterea financiara si contul bancar e mai frumos decat posesorul, in rest nu vad de ce o femeie verticala ar cauta un om careia sa il joace dupa bunul ei plac..nu stiu ce sa zic...

| Azµre a răspuns:

Ca nu gandesc laughing. trec pe langa niste baieti in firea lor cu mintea limpede si se duc la altii drogati smecheri si asa mai departe! Femeia pana nu se loveste cu fruntea de pragul de sus tot degeaba! intelegi aluzia?

| Nayuky a răspuns (pentru Azµre):

Nu sunt de acord cu tine.cel putin eu nu fac asa, nici nu am avut prieten.Dar nu as face asta desi e drept ca asa fac majoritatea..doar suntem Romania, dar asta nu ar trebui sa fie o scuzaO.o

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Iubito daca toate fetele ar gandi ca tine sigh ar fi bine dar cum ai spus si tu majoritatea fac asa eu stiu ca sunt trecut si am intalnit de toate felurile sigh

| Nayuky a răspuns (pentru Azµre):

Naspa,mai bine e sa astepti cand e vorba de asa ceva si asa la varsta mea nu prea ma timp de asa cevalaughing

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Eu numai am ce sa astept am 24 de ani si am prietena de 3 ani aproape si sunt foarte fericit langa ea happy

| Nayuky a răspuns (pentru Azµre):

Tu nu eu dalaughing si felicitari^.^

| mixxjim a răspuns:

De proaste laughing

| NeneaGogu a răspuns:

Auluuuuuu,ai patit-o laughing sau
dale dumbale d'ale dracu bre rolling on the floor

| Nayuky a răspuns:

Pai sunt cam 3 motive
chiar le place da baiatul respectiv si nu le intereseaza
Dragostea e oarba
si cel ma urat motiv, cu care nu prea sunt de acord:
Sunt usor de manipulat

| MissDyDee a răspuns:

Daca sunt prosti si cu bani se explica nu?laughing)... daca sunt prosti fara bani atunci de proaste!laughing)

| Emilian601 a răspuns:

Ca sa se simta superioare, sa stie ca ne au sub papuc si pentru ca le place sa zica nu sa li se spuna ce sa faca, si cum a spus si Maui mai sus, cu atat mai bine pentru ele daca sunt si frumosi...

| Maui a răspuns:

Ca sunt mai usor de controlat. Si daca sunt frumosi...si mai bine!

| deliaa_5419 a răspuns:

Pai...e mai interesantlaughing daca iti iei unul destept te plictisesti repede, asta mai prost iti da bataie de cap te faci sa nu te plictisestilaughingnu?

| sarpeparsiv a răspuns:

Cine se asemana se adunawinking