| Nairda777 a întrebat:

De ce fetele frumoase se cupleaza cu tigani?

Răspuns Câştigător
| kellymcgarry a răspuns:

Din mai multe motive:
1.Sunt C.U.R.V.E.
2.Sunt proaste.
3. "fetele frumoase" de care zici tu nu sunt decat panarame largite probabil.
4. Tigani au bani, normal, nici macar o curva nu sta cu un tigan imputit, borat, sarac, cu pectorali divortati, burta lasata (asta inseamna valoare la ei).
In mare doar bani conteaza, o sa se cupleze si cu orice alta rasa daca face rost de bani mai mult.Si sincer, nu am vazut in "fata frumoasa" (C.U.R.V.A., de fapt) sa stea cu un tigan din clasa celor de rand, saraci. Sper totusi ca atunci cand ziceai de fete nu te refereai la pocitaniile cu curu' si tatele lasate, pline de farduri si celulit din videoclipurile manelistilor.M.U.I.E. manele, tigani si cocalari!

| Nairda777 explică (pentru kellymcgarry):

R.E.S.P.E.C.T
Probabil esti roker, sincer, tu ai zis-o cel mai pe fata.De asemenea oameni avem nevoie in Romania, nu jeguri de ciori!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu toate fetele se cupleaza cu tigani!
Apoi, sa nu uitam ca tiganii sunt si ei oameni, deci, fara discriminare rasiala, tine de preferintele personale!

| WaterDrop a răspuns:

Pentru ca au mai mult tupeu decat romanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca is masculi alpha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva tute care, din pricina putinelor conexiuni neuronale existente la nivel de persoana fizica, care este, nu inteleg ca ajunse la Amsterdam nu vor vizita muzeul Van Gogh, ci vor sta goale in vitrine.
Tiganii e jmecheri!

| nestiy a răspuns:

Daca sunt cinsititi, curati, frumos imbracati si oameni care se pot integra in societate de ce nu? Of ura asta e rasa.

| Kristen9911 a răspuns:

Din cauza averilor!

| Nairda777 explică (pentru Kristen9911):

Nu toti rromi sunt bogati

| Azumi24angel a răspuns:

Dragostea e oarbă deci anumite defecte nu se observă.