| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor,le plac baietii care injura,care se comporta urat cu ele,care isi bat joc de ele,si le trateaza ca pe niste carpe,iar pe baietii mai cuminti ii considera doar prieteni buni,si nimic mai mult? Nu sunt nici eu cumsecade si eu fac prostii dar am pus intrebarea asta ca vad ca multi baietii cuminti, nu au parte de femei bune, de fapt nu se uita nimeni la ei..De ce?

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Dragosres111445):

Locul tău ar trebui sa fie la inchisoare, sper ca nu ai copil căci dacă ai, săracul de el ce viața de coșmar are. Dacă vei sa scapi de femei te faci călugăr sihastru în munți departe de "nenorocitele" ce nu te merita pe tine. Mereu m-am ferit de specimene ca tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Dragosres111445):

Alta căreia o sa îi faci la fel după un timp...problemA majora e la tine dar și la ele ca aleg un astfel de specimen ca tine care le umilește și agresează fizic și psihic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu generaliza, doar proastele ar accepta sa mearga dupa baietii rai si sa stea cu ei!
O fata desteapta, nu ar sta 1 secunda in prezenta unui mitocan sau a unui golanas.
Cat priveste baietii cuminti si lipsa fetelor bune, ii asigur ca le poate gasi in oricare alta locatie, dar nu la: disco, pub, crama, bar sau discoteca.

Răspuns utilizator avertizat
| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Dragosres111445):

Nici nu ti-am citit în totalitate inepțiile. Numai o persoana superficiala e capabila sa generalize în halul asta doar pentru ca îi este convenabil sa își manifeste frustrările ca fiind "norme morale". Ești trist ai subt mulți bărbați catbsi femei cu o gândire atat de simplista ca a ta.Viata e mult prea complexa pentru ca tu sa o înțelegi. Sper sa ai parte de ceea ce oferi adică ura și dispreț happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ecaterina2016 a răspuns (pentru Dragosres111445):

Pe mine nu mă doare nimic, happy mereu am fost atenta când mi-am ales bărbații cu care am avut o relatie sau simpli prieteni. Dacă tu esti nefericit nu înseamnă ca și ceilalți trebuie sa fie la fel. Acesta e ultimul meu raspuns. Deja ti-am acordat mai multa atenție decât merita orice barbat ce agresează fizic o femeie.

| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fii proasta sau sa ai ceva probleme mintale sa-ti placa un baiat care te injura. laughing)) o dati prea mult dintr-o extrema in alta frate intelegeti odata! Nu ne plac la toate un stil de baiat! Fiecare fata are gusturi diferite dar e normal sa fie atrase mai multe de un baiat cu incredere in sine, cu sex appeal transmis prin atitudine. ALA E SECRETUL BAIETILOR RAI! Atititudinea aia interesanta si plina de sex appeal care atrage. Atitudinea e cheia impreuna cu un fizic macar acceptabil