| yoanna73 a întrebat:

De ce ma inseala prietenele?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Ai grija cum le alegi.

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca cele mai viabile motive le afli de la ele. Daca se repeta situatia cu toate prietenele tale, probabil iti cauti "prietene" care sa te puna in aceasta situatie. Gandeste-te ce oferi tu si ce astepti intr-o relatie de prietenie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

NU AI GASIT PRIETENELE POTRIVITE.PANA LA URMA VEI GASI O PRIETENA CARE SA TE INTELEAGA

cami
| cami a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar si mie mi se intampla cam acelasi lucru sad.fiindca sunt mai profitoare, mai lingusitoate, care in esenta vor sa para ceea ce nu sunt. e trist stiu.sad fiindca esti prea buna si le accepti toate marsaviile. offf

Bula
| Bula a răspuns:

Testarea unui "prieten": il / o imprumuti cu bani!
Daca ti-le aduce la timp sau inainte = ti-i potential prieten.
Daca n-are cum sa-ti aduca toti banii la timp, dar te anunta despre asta inainte de termen = este prieten mai bun
Daca nu-ti aduce banii la timp, dupa acea se supara pe tine ca-ti trebuiesc banii tai inapoi = este dusman.
Chiar daca este vorba de o suma mica pentru tine.

| yoanna73 explică:

Toate mau tepuit cu bani

| yoanna73 explică:

Nu cele care le cunosc de 2 zile.nasa, pe una o cunosc de 6 ani.de ce sa strici o frumoasa prietenie pentru 1000e

| anarchy a răspuns:

Pai te insala pentru ca tu le permiti, stiu cum este sa fii inselat si deschide si tu ochii la cei din jurul tau, sa nu ai incredere nici in haian depe tine

| N538961518 a răspuns:

Pentru ca nu iti sunt prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu iti sunt prietene adevarate si pentru ca tu esti prea sincera cu ele, astfel ca ele profita. Fii mai rezervata pana cand cunosti bine un om ca sa poti spune cu mana pe inima ca iti este prieten. Pana atunci este doar o cunostiinta buna.

| piticu21 a răspuns:

Cum adica te inseala prietenele?