| Iosif_Alexandra_1999 a întrebat:

De ce ne indragostim mereu de persoanele care cred ca niciodata nu o sa se uite la noi? Imi vine sa plang cand stau si ma gandesc ca niciodata nu o sa ma placa

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Incearca sa te faci placuta si poate ai vreo sansa. Patim asa, fiindca i noi la randul nostru suntem iubiti de altii care la fel gandesc, fiindca pe noi nu ne atrag sau nu vrem sa vedem iubirea acolo unde e. Fie suntem prea incapatanati, fie trebuie sa ne dam cu capul de sus.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana nu faci 40 de ani n-ai sa gasesti om de casa... tinerii astia ca tine si mine stau numa la distractie, le arde de prostii si magarii

| whatevernvm a răspuns:

Te si tai?

| GdX a răspuns:

Nu pange ca faci indundatie. A plouat destul. Lasa ca o sa iti gasesti si tu unul care o sa te placa.

| RAY a răspuns:

Aia nu-i iubire e atractie fizica

| Deaad a răspuns:

Pentru ca suntem egoisti.
Tot e inseamna iubire intre sexe reprezinta egoism la cel mai inalt nivel al lui.

| HaraSHOW a răspuns:

Uita-te pe TUMBLR la niste chestii d-ala cu love si depresie si o sa-ti revii. Pwp pa

| IoannaMnt97 a răspuns:

Sigur se taie. Nu vezi ce trista e si ce plange?