| anonim_4396 a întrebat:

De ce oameniilor draguti nu li se-ntampla lucruri frumoase?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si eu m-am intrebat de multe ori acelasi lucru.Probabil ca oameii draguti atrag lucrurile urate iar oamenii rai atrag lucrurile bune. Eu sunt simpatic si atrag numai chestii negativelaughing. asta e viata...

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Dami exemple, altfel nu-mi dau seama dintr-o intrebare scurta la ce te referi.

| LuS[z] a răspuns:

De ce traiesti cu conceptia asta? nu e adevarat.doar ti se pare.incearca sa elimini acest gand si vei vedea ca vei considera doar simplul fapt ca soarele rasare un lucru fumos!

| mariazet45 a răspuns:

Cei mai putin draguti sunt atrasi de ei si astfel unu dragut sufera asta nu intodeauna cred ca depinde mai mult de noroc decat de ce doresti sa se intample. Fiecare la randu lui.

| einstein a răspuns:

nu ar fi corect ca un om sa fie si dragut si sa i se intample numai lucruri frumoase... cum s-ar simti unul urat... ca sa compenseze cu cei urati, cei frumosi trebuie sa mai accepte si rele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tuturor ni se intampla lucruri frumoase...ca suntem draguti sau nu...