| anonim_4396 a întrebat:

De ce partenerul meu de viata citeodata imi demonstreaza cit de mult ma iubeste si cite odata este foarte indiferent fata de mine?

15 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Vorba aceea,, asa sunt zilele mele, si mai bune si mai rele"!

| monyk a răspuns:

Buna.se poate sa aiba o proasta dispozitie pentru ca toti trecem prin perioade mai dificile, dar nu inseamna ca nu te iubeste, ramai alaturi de el.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca nu stie cand ai nevoie de atentia lui si cand nu. Pentru ca nu aveti un nivel al comunicarii tocmai bun.
Spune-i ce te framanta si poate iti va veni el cu un raspuns! Poate ca si el are nevoie sa ii demonstrezi si la randul sau te simte indiferenta!

| elena a răspuns:

Oare nu crezi ca are si el probleme pe care-l framanta?
De ce vrem oare sa fim intotdeauna centrul atentiei?

| Farcas a răspuns:

Uite.sa stii ca si prietenul meu e la fel, dar eu il inteleg.Niciunui baiat nu`i place ca sa-i demonstreze 24/24 prietenei lui cat tine la ea. daca a facut`o deja, si simti ca te iubeste, nu te astepta de la el, ca sa iti demonstreze mereu si non-stop, nu-l sufoca, altfel se va plictisi de tine.Gandeste`te ca poate nu i`a mers bine in ziua respectiva, s`a certat cu cineva, sau pur si simplu e plictisit.Mai lasa`l si pe el sa,, respire,,, sa iasa si cu prieteni tai la o bere, fotbal etc(dar nu in exces, si sa uite de tine complet). v-a aprecia gestul din partea ta.Profita timpul cat esti cu el, distrati`va la maxim, si iubiti`va mult.Mult succes.

Byewinking

| scootsie a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-l intrebi pe el! Poate fi ceva trecator sau...cine stie...

| dy a răspuns:

E unul si acelasi numai ca probabil isi impune unul dintre cele doua comportamente,! Ramane sa depistezi tu care din cei doi este cel real si sa reactionezi ca atare!

| sorin a răspuns:

Pentru simplul fapt ca uneori nu are chef de tine.

| Abcfunny a răspuns:

Pentru ca asa sunt toti... zile in care iti spune ca"nu poate sa traiasca fara tine" si zile in care iti spune" ca sau plictisit de tine" (era un exemplu)asa sunt toti si nu trebuie sa-ti faci griji sunt obisnuita

Răspuns utilizator avertizat
| Swany a răspuns:

Poate nu i-a mers bine in ziua respectiva sad
sau poate l-ai suparat si nu ti-ai dat seama.
e mai bine sa-l intrebi decat sa stai sa ghicesti de ce e indiferent cu tine.
Bafta :*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca daca te iubeste mereu, te plictisesti de el si o sa te simti sufocata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu vrei demonstratii ca te iubeste mereu? Poate ii este frica sa nu te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca baietii nu sunt indiferenti-asa sunt ei mai putin preocupati de sentimentalisme.Iti demonstreaza din cand in cand cat de mult te iubeste pentru ca stie ca ai nevoie de asa ceva si nu vrea sa te piarda.Sti cum se spune"daca nu te iubeste cum vrei tu asta nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate vrea sa va departiti