| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

De ce toti vor ``sa te vanda``?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Toti "vor sa te cumpere" ca sa taci din gura... sa nu comentezi. Toti "vor sa te vanda" de tradatori ce sunt... Ca sa-si scape pielea, ca sa iasa ei bine...

5 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Pentru ca acei "toti" ori au de castigat ceva... ori le face placere sa faca chestia asta.

| ghidcumparator a răspuns:

Daca nu ar fi acele ghilimele, ti-as raspunde asa:pentru ca viata in general inseamna negociere si implicit vanzare.
Cu ghilimele treaba se incurca, nu se mai fac lucrurile pe fata, se fac lucraturi pe la spate si cand vine bomba nu stii ce te loveste. Oamenii fara caracter sunt slabi, sunt rai, in adevaratul sens al cuvantului, daca incerci sa le cauti prea multe explicatii deja ti-ai canalizat energia spre un lucru rau, ai intrat in energiile lor joase.
In viata trecem si prin astfel de,, vanzari,, poate ca asa invatam sa apreciem mai bine lucrurile bune care trec pe langa noi.
In viata nimic nu este intamplator.
Succes!

assiris
| assiris a răspuns:

Pentru ca spera sa castige ceva prin vanzarea ta. Oricum multi nu mai au scrupule, bani sa iasa...

cristian
| cristian a răspuns:

Pentru ca toti vor castiguri imediate.

| ada a răspuns:

Ca sa obtina un pret!