| Jurnaldedecembrie a întrebat:

De ce un barbat trece peste jigniri si certuri intr-o relatie? E o dovada de iubire?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Pentru ca accepta acea persoana asa cum este... daca ii spui in gluma desigur, sau poate fii unul din acei caruia nu le place sa li se faca o gluma sau sa glumesti ceva cu el sau altele, insa mai mult ca sigur da dovada de iubire

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este o dovada de intelepciune si una de iubire, cred eu.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Poate fi atât o dovadă a iubirii (toleranța) dar, la fel de bine poate fi indiferență. Aici numai partenera sa își poate da seama.
O zi cu zâmbet să ai!

| DianaScorpio a răspuns:

Nu toti trec peste acest lucru. Doi la mana, intr-o relatie de dragoste nu ar trebui sa existe asa ceva.
Si eu cred ca este mai degraba o dovada de inteligenta. Oricum nu inteleg ce iubire e aia cand doi oameni se jignesc si se cearta, dar ma rog.

| ioana1704 a răspuns:

O fi mai destept decat femeia!

| AlexSM86 a răspuns:

Nu, e dovada ca femeile se trag din elefanti...nu uita niciodata laughing

| stef87 a răspuns:

Peste jigniri treci mai greu, oricat ai tine la acea femeie, poate doar in cazul in care te face sa crezi ca a spus totul la nervi. Peste certuri? Certuri vor exista intodeauna, dar cand tii cu adevarat la cineva, esti atasat cuiva, oare ce e mai important, sa mentii acea ura sau sa lasi totul in urma si gusti fericirea?
Daca intr-adevar tineti minte totul si voi femeile, atunci cu siguranta veti invata ce trebuie facut si ce nu in realtia cu o anumita persoana.

| a1doru a răspuns:

Nu e nicio dovada de iubire.e o dovada de inteligenta.

| Croy a răspuns:

Pentru ca e prea disperat si se teme ca prin impunere.va pierde fata respectiva... FATALAU

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Neah...nu vrea sa se page in probleme. iubirea in zilele noastre nu prea exista.