| Mara6392 a întrebat:

De ce unele fete se supără sau se enervează foarte ușor pe iubitul lor?

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pentru că el a făcut ceva ce ei nu îi place.Acuma că gestul a fost intenționat sau nu, asta e altă poveste.
Fetele spun iubitului ce le place sau nu să facă el, asta dacă el poartă o discuție deschisă cu ea despre asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu le regulează bine.

| Catrice a răspuns:

Ca au iubiți prosti.

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Asta se intampla in relatiile in care femeia e in pozitie dominanta... ceva gen, ea ii face lui un favor ca sta cu el.winking
Ia sa vezi ce intelegatoare sunt cele care s-au rugat de acel barbat sa fie impreuna.
Functioneaza in ambele sensuri.

| UserRo10 a răspuns:

Este in adn-ul lor sa se supere din 2 mtive. Din totul si din nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săracii, de voi băieții!

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu știu frate.

| Celestina003 a răspuns:

Pentru că au așteptări mari și după sunt dezamăgite.

| alisa201921 a răspuns:

Pentru că ei greșesc

| PsihologulN a răspuns:

Supărarea sau iritarea ușoară a unor fete față de iubitul lor poate fi rezultatul unor factori precum comunicare slabă, diferențe în așteptări și stres personal.