| MonyMonica876 a întrebat:

De ceva timp am mari probleme cu soțul meu eu îl iubesc mult și vreau sa avem o relație bună dar el s-a schimbat mult în ultima vreme. Ce să fac în legătură cu asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l mai cicăli.

| ioana748 a răspuns:

Poate tu il iubesti pe el dar nu si el pe tine.
Intr-un cuplu nu lucreaza doar unul ci amandoi pentru bunul mers al relatiei.

| Cipi1212 a răspuns:

In ce fel s-a schimbat?

| adryang78 a răspuns:

Întrebarea e foarte vagă. Cum anume s-a schimbat? În ce sens?
Primul pas este să identifici MOTIVUL pentru care s-a schimbat, și abia după aceea te poți decide ce să faci în privința asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Divorteaza!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am uitat peste intrebarile tale si mi-am dat seama ca relatia voastra nu merge. Astazi este usor: mergi la notar si va divorteaza pe loc. Daca mergi in instanta nu mai dureaza ani de zile ca alta data.