| Aurora678 a întrebat:

De ceva timp soacra mea nu mai prea vorbeste cu mine când vine la mine sa vada copiii şi pe soţul meu care e de 2 ani în scaun cu rotile din cauza unui accident de motor.Nu ştiu cu ce i-am greşit soacrei mele ca nu ma mai baga în seama, de baiatul ei am grija şi chiar îmi iubesc soţul.Ce sa fac în legătură cu situaţia cu soacra?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignor-o!

| Aurora678 explică (pentru Violleta2022):

Nu o pot ignora când vad ca nu are puţin respect pentru mine având în vedere ca eu am grija de baiatul ei (soţul meu)eu îl iubesc de asta am grija de el dar mama lui trebuie să aibă puţin respect

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aurora678):

Bineinteles ca o poti ignora, doar ca nu vrei...

| Cinic a răspuns:

Sa va mutati cu chirie.

| Aurora678 explică (pentru Cinic):

Nu stam cu ea dar vine la noi în vizită pentru ca sotul meu e în scaun cu rotile de 2 ani