| andreit a întrebat:

Deci e o fata la scoala careia i-am spus ca o plac si a venit la mine urmatoarea pauza si s-a facut ca da in mine inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaa, te place, s-a jucat cu tine, asta inseamna ca te accepta, mai departe, asteapt-o de la scoala si vorbiti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere se zice ca o fata place un baiat doar daca se poarta frumos cu ea si iti zic eu sigur ca te place

| askanyo_8091 a răspuns:

Inseamna ca a dat in tine doooamne " azi la scoala mi sau dezlegat sireturile la papucul stang. inseamna ca papa o sa fie mpuscat in mana dreapta?" cam asa suna intrebarea ta...

| andreit explică:

Daca vreti sa ziceti ceva rautacios nu mai ziceti