| CristinaCtC a întrebat:

Deci e penibila situatia! sad.Pur si simplu imi place mult mult de un baiat din cartierul meu...si ne placem reciproc de fapt, dar e o problema cu distanta. El e plecat si invata in alta tara iar eu ..eu aici. Fiind timizi amandoi nu s-a intamplat nimic.(el vine doar vara) Asa. Apoi vine alt baiat adorabil :3 si-mi ia mintile si el :l Eram la patinoar si s-a bagat cu mine in seama practic..si am continuat si eu sa intru in vorba cu el, dar nu i-am dat mare atentie. Apoi l-am vazut pe holul scolii, nici mie si (dupa privirea lui) nici lui nu cred ca-i venea a crede ca ne-am intalnit iar..Si si si si... off. e o atractie doar fizica da' parca umple golul primului baiat, atunci cand il vad.

Ce sa fac?!?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Momentan pare ca nu ai vreo relatie cu vreunul. Si relatia cu primul baiat nu se poate materializa din cauza distantei. Deci, ce ramane de facut?

| CristinaCtC explică (pentru ElenaSA):

Asta ma cam intreb si eu thinking

| Cristina304 a răspuns:

Incearca sa firtezi cu baiatul de la scoala. Daca zici ca celalalt vine doar vara. Relatiile la distanta nu prea tin. Poate ca cel din alta tara are pe cineva.

| Cristina304 a răspuns:

Incearca sa firltezi cu cel de la scoala. Relatiile la distanta nu prea sunt chiar atat de sigure. Poate ca cel din alta tara are pe cineva si tu nu sti.