| IooMar a întrebat:

Deci eu m-am busit odata cu baitul pe care il plac[...] ce ziceti sa incerc sa ma busesc de mai multe ori cu el? Sa ii zic ceva dupa ce ma busesc, adica sa imi cer scuze sau ceva de genul? Cum poate iesi o conversatie dintr'o simpla "busitura"?big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prima poate fi considerata o greseala, a doua la fel, a treia devine deja: "toanta este fata asta, fereasca Dumnezeu!". De la a patra o sa se fereasca de tine ca de ciuma, gandind ca ai o problema neurologica sau psihica.
In nici un caz asta nu este o metoda, mai ales ca e urat si denota proasta crestere din partea unei fete. daca vrei sa-i atragi atentia, mergi de exemplu la o olimpiada nationala, in mod cert toata lumea va vrea sa te cunoasca si vei avea posibilitatea sa discuti cu el. gaseste o metoda creativa si eleganta de a-i atrage atentia, fa-l sa te admire, nu sa te dispretuiasca.

3 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Depinde ce intelegi tu din busitura asta. Daca o faci prea des bate la ochi si te faci de ras.
Daca vrei sa nu te uite sigur, da-i si un cap in gura sa-i zboare un dinte. Dupa aia de cate ori isi va vedea dintele pus isi va aduce aminte de tine happy

| sthefrapid a răspuns:

Du-te la el si intra intr-o discutie nu trebuie sa te busesti trebuie sa ai curaj si sa-i spui ceva de exemplu 'buna" dar sa fie de varsta ta daca nu ai tueu in viata nu rezolvi nimic.

| Dobra_Grigore_1985 a răspuns:

Incearca sa renunti la fasole, e stanjenitor.